pekao wprowadza konto mieszkaniowe

Bank Pekao wprowadza konto w ramach programu Pierwsze Mieszkanie

Bank Pekao od dziś dodaje do swojej oferty specjalne konto mieszkaniowe, będące elementem rządowego programu Pierwsze Mieszkanie. Pojawienie się tego produktu to efekt wprowadzenia nowych przepisów, które zaczęły obowiązywać od 1 lipca. Poznaj szczegóły!

Mały ZUS Plus – zmiany dla przedsiębiorców w 2023 roku

Mały ZUS Plus niższy niż Mały ZUS! W 2023 roku dwa razy zmieniła się wysokość składek, a Mały ZUS Plus okazał się być korzystniejszy. Poznaj szczegóły tej znaczącej zmiany, dowiedz się, jak z niej skorzystać i jakie korzyści przyniesie twojej firmie.

800 plus od kiedy

Od kiedy 800 plus? Nowości w programie Rodzina 500 plus

Czy jest już pewne 800 plus? Od kiedy wejdzie w życie? Te pytania zadaje sobie wiele osób. Rząd postanowił zwiększyć dotychczasowe świadczenie 500 plus. Co to oznacza dla ciebie i twojego portfela? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

podwyżki w budżetówce w 2022

Podwyżka w budżetówce jeszcze w 2023. Ile wyniesie?

W środę 7 czerwca zostało podpisane porozumienie rządu ze związkowcami. Jednym z punktów są podwyżki dla budżetówki zaplanowane na rok 2023 i następny. Na stronie internetowej kancelarii premiera pojawiły się bardziej szczegółowe zapowiedzi.

prawo budowlane 2022

Prawo budowlane 2023 – co się zmieniło?

Prawem budowlanym nazywamy zbiór zasad, które dotyczą poszczególnych etapów budowy domów i innych obiektów budowlanych. Co zmieniło się w zakresie ...