Smartfon idealny jako telefon służbowy? Samsung Galaxy S23!

Dobry, szybko działający smartfon, to obecnie podstawowe narzędzie każdego przedsiębiorcy, ale także większości pracowników. Obsługa social mediów, robienie zdjęć, nagrywanie filmików reklamowych, odpowiadanie na maile czy prowadzenie rozmów z kontrahentami – wszystko to umożliwia telefon służbowy. Jaki model jest szczególnie polecany w roku 2023? Poznaj zalety najnowszego modelu Samsung Galaxy S23!

Oczyszczacz powietrza do biura ranking

Oczyszczacz powietrza do biura – ranking 2023

Zastanawiasz się, jak wybrać najlepszy oczyszczacz powietrza do biura? Ranking pomoże ci podjąć decyzję. Sprawdź nasze propozycje i porady, na jaki model postawić w 2023, aby stworzyć idealne warunki do pracy.

monitoring w biurze

Monitoring w biurze – co należy wiedzieć?

Wielu przedsiębiorcom monitoring kojarzy się przede wszystkim z przestrzeniami magazynowymi lub fabrykami, gdzie nowoczesne systemy mają za zadanie zwiększać bezpieczeństwo ...

fotowoltaika

Fotowoltaika, czyli darmowa i czysta energia dla każdego

Zgodnie z definicją fotowoltaika to technologia, która umożliwia przetwarzanie promieniowania słonecznego w energię elektryczną. Zastosowanie krzemowych paneli pozwala wytwarzać prąd stały, który po przetworzeniu przez falownik może zostać wykorzystany do zasilania domowych urządzeń elektrycznych. Zastosowanie tej technologii jest opłacalne i korzystne dla środowiska naturalnego.

Laboratorium Wytrzymałościowe

Laboratorium Wytrzymałościowe Tenslab

Głównym obszarem działalności prowadzonej na co dzień przez Laboratorium Wytrzymałościowe Tenslab jest przeprowadzanie specjalistycznych badań mechanicznych połączeń spajanych oraz wyrobów hutniczych.