Wydawca:
Contentation sp. z o.o.
al. Piastów 22
71-064 Szczecin

Redakcja:
magazynprzedsiebiorcy.pl
ul. Puławska 228/22
02-670 Warszawa
[email protected]

Krystian Kamiński

Specjalista ds. pozyskiwania funduszów z 15-letnim doświadczeniem. Interesuję się prawem pracy i ekonomią. Po godzinach lubi długie spacery z rodziną.


Monika Olejniak

Jest księgową, ostatnio jej specjalizacją stały się zawiłości prawne Polskiego Ładu. Dodatkowo interesuje się finansami osobistymi.

Justyna Redzik

Zawodowo zajmuje się copywritingiem i usługami finansowymi. Z wykształcenia jest ekonomistką, ekspertem od prawa w biznesie i zarządzania logistyką. Prowadzi firmę, która zajmuje się doradztwem finansowym, dlatego też w tej tematyce czuje się najlepiej. Jej pasją jest psychologia i szeroko rozumiany handmade.

maciej wozniak

Maciej Woźniak

Publicysta specjalizujący się w szeroko pojętej tematyce gospodarczej i zagadnieniach z zakresu prawa pracy. Specjalistyczną wiedzę i praktyczne doświadczenie zdobył, współpracując z firmami z branży przemysłowej i finansowej. Ponadto doktor literaturoznawstwa zajmujący się polską literaturą najnowszą, autor recenzji oraz szkiców literackich i filmowych.

Damian Pawłowski

Damian Pawłowski

Z wykształcenia prawnik. Specjalista od prawa gospodarczego oraz finansów. Doradzał w kwestiach prawnych firmom z różnorodnych sektorów. Jego największą pasją jest radzenie sobie z zawiłościami prawa podatkowego.

Iwona Ziołowska

Iwona Ziołowska

Specjalistka do spraw kadr i płac, która interesuje się także kwestiami związanymi z Human Resources. Ceni sobie pracę z ludźmi i chętnie dzieli się swoim doświadczeniem oraz wiedzą. Po pracy lubi relaks na łonie natury, zwłaszcza spacery ze swoim labradorem Neo.

Stefan Zieliński

Stefan Zieliński

Specjalista ds. administracji i dziennikarz ekonomiczny – wolny strzelec. Próbuje przetrwać w gąszczu nadprodukcji niejasnych przepisów oraz ich interpretacji w Polsce. Ceni przedsiębiorczość i zaradność. Prywatnie fan muzyki klasycznej i folkowej.

bogdan krawczyk

Bogdan Krawczyk

Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu małej firmy oraz w dziedzinie finansów. Zajmuje się zarówno zarządzaniem własną firmą, jak i doradztwem finansowym. Jego zainteresowania skupiają się wokół tematów związanych z inwestowaniem, oszczędzaniem oraz rozwojem biznesu. W wolnych chwilach jeździ na rowerze i spotyka się z przyjaciółmi.

Emil Zelma

Emil Zelma

Magister ekonomii i copywriter z zamiłowania. Ponieważ na co dzień pracuję w branży finansowej, tworzone przeze mnie treści są poparte solidną wiedzą praktyczną na temat działania biznesu.