przedawnienie roszczeń

Przedawnienie roszczeń – co oznacza termin z kodeksu cywilnego?

Przedawnienie roszczeń jest pojęciem prawnym, które odnosi się do procesu, w wyniku którego roszczenie traci swą możliwość egzekwowania przez sąd po upływie określonego w prawie czasu. Jakie roszczenia się przedawniają i po jakim czasie? Sprawdzamy!

Catering dietetyczny – pomysł na biznes. Co trzeba wiedzieć?

Catering dietetyczny jest nie tylko odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na zdrowe, wygodne opcje żywieniowe, ale również potencjalnie dochodowym pomysłem na biznes. Przez następne kilka minut odkryjemy, dla kogo jest catering dietetyczny, jak go zorganizować i dlaczego jest to interesujący kierunek działalności.

Sklepy otwarte w Boże Ciało

Sklepy otwarte w Boże Ciało 2023. Czy tego dnia uda się zrobić zakupy?

Boże Ciało jest świętem, a jednocześnie dniem ustawowo wolnym od pracy. Oznacza to, że większość dużych sklepów, w których Polacy zazwyczaj robią zakupy będzie zamkniętych. Które sklepy otwarte w Boże Ciało 2023 umożliwią kupno produktów pierwszej potrzeby?

Automatyzacja fakturowania – oszczędzaj czas i pieniądze

Jesteś zasypywany fakturami, które trzeba wystawić, monitorować, a następnie aktualizować jako opłacone? Czujesz, że mógłbyś lepiej wykorzystać czas spędzony na tych zadaniach? Jeśli tak, to przeczytaj ten artykuł.

Sposoby na ewidencję czasu pracy — ręczne metody czy system do rejestracji czasu pracy?

Rejestracja czasu pracy w firmach jest ważnym aspektem zarządzania efektywnością pracowników. Wybór odpowiedniej metody ewidencji może mieć istotny wpływ na produktywność i precyzję wyliczania wynagrodzeń. W tym artykule porównamy ręczną rejestrację czasu pracy z systemami automatycznymi oraz przedstawimy kluczowe czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniej metody rejestracji czasu pracy w firmie.

ekspres do kawy do biura ranking

Ekspres do kawy do biura – ranking 2023

Planujesz kupić ekspres do kawy do biura? Ranking przez nas przygotowany ułatwi ci zadanie i pozwoli na wybór najlepszej opcji. Co trzeba wziąć pod uwagę przed zakupem? Porównujemy popularne ekspresy kawowe na potrzeby małych i dużych firm.

Na co Polacy pożyczają pieniądze?

W czasach digitalizacji załatwianie spraw za pośrednictwem internetu stało się codziennością. Od zakupu biletów na koncert po składanie wniosków do e-urzędów. Postęp technologiczny nie ominął rynku pożyczek pozabankowych – coraz częściej szukamy szybkiego i łatwego rozwiązania, jakim jest pożyczka online. O ile jeszcze kilka lat temu pożyczanie pieniędzy wiązało się ze staniem w kolejkach do placówek bankowych, o tyle dzisiaj zaledwie kilka kliknięć dzieli nas od szybkiej pożyczki przez internet.

niszczarka do papieru ranking

Niszczarka do papieru – ranking 2023

Potrzebna ci nowa niszczarka do papieru? Ranking najpopularniejszych modeli pomoże ci wybrać idealny sprzęt do domu lub biura, niezależnie od budżetu, jakim dysponujesz. Wcale nie musisz przepłacać, aby mieć niezawodne urządzenie.

Oczyszczacz powietrza do biura ranking

Oczyszczacz powietrza do biura – ranking 2023

Zastanawiasz się, jak wybrać najlepszy oczyszczacz powietrza do biura? Ranking pomoże ci podjąć decyzję. Sprawdź nasze propozycje i porady, na jaki model postawić w 2023, aby stworzyć idealne warunki do pracy.

proces komunikacji marketingowej

Proces komunikacji marketingowej i jego elementy

Proces komunikacji marketingowej to wszystkie działania, które mają na celu wymianę informacji pomiędzy nadawcą komunikatu reklamowego a jego odbiorcą. Usprawnienie ...