McDonald’s Sylwester godziny otwarcia to ważna kwestia dla wielu klientów. Miłośnicy jedzenia z tej restauracji mogą na szczeście liczyć na to, że ostatniego dnia roku zdążą zjeść swoją ulubioną kanapkę!

Jak pracuje McDonald’s w sylwestra 2022?

Czy restauracja McDonald’s jest czynna w Sylwestra i Nowy Rok? Faktem jest, że przed zabawą sylwestrową (lub po niej) możemy mieć ochotę na szybki posiłek. W tym wypadku dobrym rozwiązaniem jest lokal z fast foodem. Faktem jest, że McDonald’s Sylwester godziny otwarcia nie są takie same, jak na co dzień. Warto wcześniej sprawdzić, jak działa restauracja w naszej okolicy. 

Do której jest czynny McDonald’s w sylwestra 2022?

McDonald’s Sylwester godziny otwarcia – jak kształtuje się ta kwestia? Punkty działające w centrach handlowych pracują krócej w tym dniu. W Nowy Rok większość z nich będzie zamknięta. Jeśli chodzi o wolno stojące lokale, w oba te dni można zjeść ciepłe danie. Godziny otwarcia mogą być jednak zmienione. Trzeba na bieżąco śledzić informacje ze strony najbliższej restauracji. Przykładowo niektóre obiekty otwarte będą od 7:00 do 21:00 w Sylwestra, a w Nowy Rok od 11:00 do 3:00 lub 00:00. Wszystko zależy od danego miasta i konkretnej restauracji.

Z  pewnością w wielu restauracjach McDonald’s zjemy smaczne dania w sylwestrowym czasie. Przed wybraniem się w to miejsce trzeba dokładnie sprawdzić, w jakich godzinach pracuje restauracja. Gdy najdzie nas ochota na szybkie danie, taka opcja z pewnością spełni nasze oczekiwania.

Fot. główne: Dirk Tussing via Flickr, CC BY-SA 2.0

Archiwum: grudzień 2022
mcdonalds sylwester godziny otwarcia 2022