Wypowiedzenie umowy z operatorem sieci Plus nie musi być trudne. Warto jednak wiedzieć, jak to zrobić, aby nie ponieść dodatkowych kosztów. Przygotowaliśmy darmowy wzór wypowiedzenia umowy Plus wraz z dokładnym omówieniem!

Pobierz wzór w .pdf
X
ikona pdf
Pobierz wzór w .docx
X
ikona doc

Należysz do abonentów sieci komórkowej Plus i nie do końca jesteś zadowolony z poziomu świadczonych usług? Chciałbyś rozwiązać umowę, ale bez ponoszenia dodatkowych opłat? Doskonale trafiłeś! Prezentujemy darmowy wzór wypowiedzenia umowy Plus w formacie PDF, który bez trudu uzupełnisz!

Jak wypowiedzieć umowę zawartą z Plus?

Zanim pobierzesz wzór (znajdziesz go na końcu artykułu), sprawdź, jak bezkosztowo rozwiązać umowę. Co do zasady, każda umowa może zostać wypowiedziana, niezależnie od tego, czy została zawarta na czas określony, czy nieokreślony. Ważne jednak, aby w przypadku umów zawieranych na okres bezterminowy dokładnie sprawdzić okresy wypowiedzenia, jakie w nich obowiązują. Dopiero po ich upływie od momentu złożenia wypowiedzenia umowa zostanie faktycznie rozwiązana.

Nieco inaczej wygląda sytuacja wypowiadania umów terminowych. Tutaj jest dokładnie określony czas trwania umowy. Chociaż można go skrócić poprzez zastosowanie wypowiedzenia, to może się to wiązać z koniecznością uiszczenia kar umownych. Ich wysokość powinna zostać podana w treści dokumentu.

Wypowiedzenie umowy Plus – gdzie dostarczyć?

Wypowiedzenie umowy Plus powinno przybrać formę pisemną. Treść takiego wypowiedzenia znajdziesz powyżej w załączonym przez nas PDF-ie. Wypowiedzenie można złożyć w jednym z Punktów Obsługi Klienta Plusa lub wysłać je listem poleconym z potwierdzeniem odbioru na adres:

Polkomtel Sp. z o.o.

Dział Obsługi Klienta

ul. Konstruktorska 4

02-673 Warszawa

Wypowiedzenie umowy przed dokonaniem wskazanych w umowie doładowań

Zawierane z operatorem Plus umowy terminowe często wiążą się koniecznością wykonania konkretnej liczby doładowań telefonu. Jeśli złożysz wypowiedzenie umowy przed wykonaniem ich wszystkich, to możesz mieć pewność, że po dezaktywowaniu twojej karty SIM otrzymasz list z wezwaniem do zapłaty i notą obciążeniową z naliczeniem kary umownej.

Darmowy wzór wypowiedzenia umowy Plus

Jeśli jesteś pewien, że chciałbyś rozwiązać umowę, to specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy poniższy wzór wypowiedzenia umowy Plus w formacie PDF. Twoją rolą będzie jedynie jego uzupełnienie o własne dane oraz dostarczenie dokumentu do operatora.

Jak widzisz, wypowiedzenie umowy Plus nie jest trudne. Należy jednak pamiętać o konkretnych uregulowaniach wynikających z zawierania umów na czas określony lub nieokreślony. Jeśli chcesz zrezygnować z usług operatora, skorzystaj z naszego darmowego wzoru wypowiedzenia umowy Plus.

Pobierz wzór w .pdf
X
ikona pdf
Pobierz wzór w .docx
X
ikona doc
Archiwum: wrzesień 2022
wypowiedzenie umowy plus