Koszt wynajmu lokalu biurowego w Warszawie i okolicach wynosi od 15 do 24 EUR za m2, co dla początkujących przedsiębiorców, startupów czy freelancerów jest zbyt wygórowaną ceną. Alternatywnym rozwiązaniem jest wirtualne biuro. Czym jest e-biuro? Ile kosztuje i jakie korzyści daje wirtualny adres?

Co to jest wirtualne biuro i wirtualny adres?

Wirtualne biuro to sprawdzone na całym świecie rozwiązanie, umożliwiające początkującym przedsiębiorcom rozpoczęcie przygody z biznesem bez wysokich nakładów finansowych. E-biuro na Woli to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na prestiżowym adresie w atrakcyjnej lokalizacji w atrakcyjnej cenie. Usługa wirtualnego adresu umożliwia zarejestrowanie działalności gospodarczej w US, ZUS, GUS i KRS pod wirtualnym adresem i korzystanie z prestiżowej lokalizacji do korespondencji firmowej i celów marketingowych. 

Czy warto mieć wirtualne biuro?

E-biuro to korzystne rozwiązanie dla prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, freelancerów i startupów i wszystkich przedsiębiorców, których aktywność zawodowa nie wymaga osobistych spotkań z klientami. Poza atrakcyjną ceną wirtualne biuro Warszawa Wola to również możliwość budowania pozytywnego wizerunku firmy i pozyskiwania klientów z lokalnego rynku, wyższa pozycja firmy w wyszukiwarkach internetowych oraz korzystne interpretacje podatkowe. E-biuro Wola to także szereg usług dodatkowych takich jak: wirtualny sekretariat, prowadzenie księgowości, doradztwo podatkowe, obsługa prawna i pomoc w rejestracji spółek w atrakcyjnych pakietach w konkurencyjnych cenach.

Czy wirtualne biuro jest legalne?

Wirtualne biuro to sprawdzone od ponad 30 lat rozwiązanie na całym świecie, które z roku na rok zyskuje coraz większość popularność wśród polskich przedsiębiorców. Czy wirtualny adres jest legalny? Odpowiedź na to pytanie zawarta jest w decyzji Naczelnego Sądu Administracyjnego z 2014 roku, która umożliwia rejestrowanie działalności gospodarczej z wykorzystaniem wirtualnego adresu. W świetle obowiązujących przepisów Urzędy Skarbowe, ZUS czy GUS nie może odmówić zarejestrowania firmy w wirtualnym biurze. Warto jednak wiedzieć, że zgodnie z obowiązującymi przepisami pod wirtualnym adresem musi być prowadzona działalność gospodarcza umożliwiająca obsługę korespondencji firmowej. 

Ile kosztuje wirtualne biuro?

Biuro wirtualne Warszawa Wola to znacznie tańsze rozwiązanie niż wynajem lokalu biurowego w Warszawie i okolicach. Ceny wirtualnego adresu na Woli zależą od wybranej opcji. Najtańszy pakiet usług zawierający prestiżowy adres do rejestracji w US, GUS, ZUS i KRS i celów marketingowych oraz obsługa korespondencji przychodzącej to koszt 99 zł netto miesięcznie. Klienci wirtualnego biura na warszawskiej Woli mogą również skorzystać z pakietów zawierających dodatkowo: skanowanie poczty, odbiór przesyłek zwykłych, poleconych i kurierskich, powiadomienie o nadejściu przesyłki na maila oraz wysyłkę korespondencji na wskazany przez klienta adres. Przedsiębiorcy posiadający wirtualny adres mogą także wybrać atrakcyjne pakiety usług dla firm zawierające: prowadzenie księgowości, doradztwo podatkowe Warszawa Wola

Gdzie znaleźć wirtualne biuro?

E-biuro jest doskonałą alternatywą dla wszystkich przedsiębiorców, którym zależy na realnych oszczędnościach, budowaniu zaufania klientów oraz zwiększonych możliwościach pozyskiwania klientów. Czym się kierować wybierając wirtualne biuro? Przede wszystkim warto zdecydować na ofertę e-biura w prestiżowej lokalizacji jak np. Wola Office znajdującym się w nowoczesnym kompleksie biurowym z dodatkową usługą wirtualnego sekretariatu. Dobrym rozwiązaniem jest także porównanie cen oraz zapoznanie się z opiniami klientów na forum wirtualne biuro Warszawa Wola, co pozwoli podjąć najkorzystniejszą decyzję dla Twojego biznesu. Wybierz najlepszą alternatywę dla nowoczesnych przedsiębiorców i skorzystaj z usług e-biura na Woli.

Archiwum: listopad 2022
wirtualne biuro warszawa wola