Jak rozpocząć własny biznes. Od czego zacząć i jak się rozwijać

Sformułowanie „Otwórz biznes od zera” nie budzi wielkiego zaufania. Z jakiegoś powodu wydaje się, że stoją za tym oferty takie jak gra na giełdzie czy udział w marketingu sieciowym. Jak otworzyć swój biznes od zera, nie mając wolnych pieniędzy, towarów, zasobów? Czy to możliwe?

Czym zajmuje się pośrednik kredytowy?

W Polsce coraz popularniejsze staje się pośrednictwo kredytowe – głównie z powodu, że zewnętrzny ekspert kredytowy daje potencjalnym kredytobiorcom większą gamę możliwości porównywania dostępnych ofert finansowania niż doradca kredytowy w banku. Co więcej, pośrednik kredytowy może pomóc także osobom w trudnej sytuacji kredytowej i doradzić, jak wyjść na prostą. Czym zajmuje się pośrednik kredytowy?

ile zarabia właściciel kawiarni

Ile zarabia właściciel kawiarni – pełna analiza i perspektywy zarobków

Jeżeli myślisz o własnym biznesie, z pewnością zastanawiasz się, ile zarabia właściciel kawiarni. W tym tekście dokładnie rozebraliśmy kwestie zarobków i czynników na nie wpływających. Poznaj rzeczywistość prowadzenia kawiarni, aby móc realnie planować swoje przyszłe dochody.

dzien programisty 2023

Dziś Dzień Programisty 2023. Dlaczego właśnie 13 września?

Dzień Programisty 2023 to nie byle jaka data w kalendarzu! To specjalny dzień, kiedy kodujący wojownicy wychodzą ze swoich ciemnych jaskiń (czyt. biur) i celebrują swoje święto. Jest to również doskonała okazja, by wspomnieć, jak ważna jest ich praca, a przy okazji też się pośmiać. Gotowi na święto pełne jedynek i zer?

ile zarabia paleontolog

Ile zarabia paleontolog w Polsce: Rzeczywistość kontra oczekiwania

Zastanawiasz się, ile zarabia paleontolog w Polsce? Jest to pytanie, które nurtuje zarówno studentów, jak i osoby myślące o zmianie zawodu. W tym artykule dowiesz się, jaka jest rzeczywistość, jakie są różnice w zarobkach i co naprawdę wpływa na poziom wynagrodzenia w tej fascynującej dziedzinie.

ile zarabia pomoc apteczna w gemini

Ile zarabia pomoc apteczna w Gemini – analiza wynagrodzenia i warunków pracy

Zastanawiasz się, ile zarabia pomoc apteczna w Gemini? Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna, ale w tym artykule znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Odkryj, jaka jest mediana wynagrodzenia, jakie premie są możliwe do uzyskania, a także jak pracownicy oceniają swoje miejsce pracy.

ile zarabia sie w holandii

Ile zarabia się w Holandii? Rzut oka na rynek pracy

Chciałbyś pracować za granicą? Dowiedz się, ile zarabia się w Holandii i oceń, czy warto podjąć tam pracę. W tym tekście ujawniamy zarobki na różnych stanowiskach i jak te wynagrodzenia prezentują się w kontekście kosztów życia.

ile zarabia bartosz kurek

Ile zarabia Bartosz Kurek? Analiza zarobków czołowego siatkarza

Bartosz Kurek to niewątpliwie jedna z najjaśniejszych gwiazd światowej siatkówki. Ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak bogaty jest ten wybitny sportowiec? Oto szczegółowa analiza jego dochodów przez lata i odpowiedź na pytanie, ile zarabia Bartosz Kurek.

ile zarabia się w biedronce na 3/4 etatu

Ile zarabia się w Biedronce na 3/4 etatu w 2023 roku?

Chcesz dowiedzieć się, ile zarabia się w Biedronce na 3/4 etatu? Poniższy tekst dostarcza aktualnych informacji na ten temat oraz przedstawia pełne spektrum korzyści finansowych oferowanych przez tę sieć handlową. Dowiedz się więcej!

ile zarabia myśliwy

Ile zarabia myśliwy? Analiza dochodów i wydatków

Myślistwo to pasja wielu, ale czy można na niej zarobić? Poznaj rzetelne informacje na temat zarobków myśliwego i sprawdź, czy myślistwo to tylko hobby, czy może źródło dochodu.

ile zarabia asystent osoby niepełnosprawnej

Ile zarabia asystent osoby niepełnosprawnej w Polsce?

Zatrudnienie jako asystent osoby niepełnosprawnej to nie tylko praca, ale też misja. Ale ile tak naprawdę można na niej zarobić? Czy zarobki odpowiadają zaangażowaniu i odpowiedzialności tej roli? Oto odpowiedzi na te pytania.

ile zarabia sie na onlyfans

Ile zarabia się na OnlyFans? Fakty i liczby

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, ile można zarobić na OnlyFans? Jest to jedna z najszybciej rozwijających się platform do monetyzacji treści. Zanurz się w fascynujący świat zarobków na OnlyFans i odkryj, czy to miejsce dla Ciebie.

ile zarabia haaland

Ile zarabia Haaland? Analiza wynagrodzenia piłkarskiej gwiazdy

Erling Haaland, gwiazdor Manchesteru City, robi furorę nie tylko swoją grą, ale także imponującymi zarobkami. Zastanawiasz się, ile dokładnie zarabia Haaland? Poznaj wszystkie szczegóły i porównaj go z innymi piłkarskimi gwiazdami Premier League.

ile zarabia ida nowakowska

Ile zarabia Ida Nowakowska? Zbadaliśmy fakty!

Ciekawi Cię, ile zarabia Ida Nowakowska, znana polska prezenterka? Zapraszamy do głębszego zanurzenia się w tajniki jej finansów oraz stylu życia. Odkryj z nami prawdę!

ile zarabia piercer

Ile zarabia piercer w różnych miastach Polski?

Ile zarabia piercer? To pytanie nurtuje wielu z nas, zwłaszcza gdy zastanawiamy się nad wyborem zawodu lub chcemy skorzystać z usług specjalisty. Odkryj, jakie czynniki wpływają na wynagrodzenie piercera w Polsce i jakie różnice występują w poszczególnych miastach.

ile zarabia nauczyciel mianowany

Ile zarabia nauczyciel mianowany w 2023 roku?

Zastanawiasz się, ile zarabia nauczyciel mianowany w porównaniu do początkującego i dyplomowanego? W tym artykule przybliżymy Ci najnowsze dane dotyczące zarobków nauczycieli oraz dodatków, które mogą podnieść ich pensję.

Co to są studia MBA, kto może z nich skorzystać i dlaczego warto na nie rekrutować?

Obecny, dynamicznie zmieniający się rynek pracy wymaga ciągłego aktualizowania wiedzy. Rozwój kompetencji, inwestowanie w swoje wykształcenie i poszerzanie kwalifikacji to sposoby, by realizować się zawodowo i czerpać satysfakcję ze swoich działań. Osoby, które zajmują stanowiska menedżerskie, należą do kadry zarządzającej i mogą skorzystać z prestiżowych programów Master of Business Administration, by efektywniej zarządzać przedsiębiorstwem i osiągać zamierzone cele biznesowe. Sprawdź, jakie studia MBA ma w ofercie Krakowska Szkoła Biznesu dla osób indywidualnych i dla firm. Poznaj korzyści płynące z tego typu kształcenia.

Czy kawalerki na wynajem to wciąż dobry biznes? Czy wciąż opłaca się w nie inwestować?

Rok 2023 przyniósł wiele zmian na rynku mieszkaniowym. Rosnące raty kredytów hipotecznych ograniczyły zakup mieszkań na własność. Wzrósł natomiast popyt na tańsze lokale na wynajem. W tym kontekście warto zastanowić się, czy kawalerki na wynajem wciąż są dobrą inwestycją. Sprawdzamy opłacalność oraz perspektywy takich lokali w 2023 roku.

Czym jest Forex? Poradnik dla początkujących

Na Foreksie w ciągu każdej sekundy realizowane są milionowe transakcje. Działają tam inwestorzy instytucjonalni z całego świata, którzy biorą udział w handlu walutami, mimo że wiąże się to z ryzykiem utraty środków. Jak właściwie działa ten rynek? Co warto o nim wiedzieć?

Szkolenia z pierwszej pomocy dla firm – dlaczego warto przeszkolić wszystkich swoich pracowników? Wyjaśniamy!

Bezpieczeństwo w miejscu pracy zawsze powinno być najwyższym priorytetem właściciela przedsiębiorstwa. W Polsce przykłada się do tych kwestii bardzo duży nacisk, co znalazło też odzwierciedlenie w kilku aktach prawnych, na czele z Kodeksem Pracy. W trosce o zdrowie załogi z pewnością pomoże profesjonalny kurs pierwszej pomocy. Co warto o nim wiedzieć?

Czy warto wybrać się na studia podyplomowe?

Jedną z popularnych metod podnoszenia kwalifikacji zawodowych są studia podyplomowe. Wybrany kierunek pomoże Ci poszerzyć wiedzę z konkretnego obszaru zainteresowań, a to korzyść zarówno dla Ciebie, jak i właściciela firm. Czy warto podjąć to wyzwanie?