To odwieczny dylemat każdego właściciela pojazdu – jakie ubezpieczenie wybrać? Są różne szkoły – jedni uważają, że ubezpieczenie auta lub jednośladu powinno być jak najtańsze. Nie liczą się kwestie merytoryczne, chodzi wyłącznie o to, by roczna składka była jak najniższa. Takie podejście ma oczywiście swoje zalety, bo więcej pieniędzy zostaje w kieszeni, jednak są też ryzyka.

Skorzystanie z oferty anonimowej ubezpieczalni może się skończyć problemami związanymi z późniejszą wypłatą odszkodowania. Są też tacy kierowcy, którzy bezpieczeństwo stawiają ponad wszystko i płacą olbrzymie składki, ale jednocześnie ich pakiety ubezpieczeniowe są szerokie. Okazuje się jednak, że można połączyć oszczędności z szerokim zakresem usług ubezpieczeniowych i spać spokojnie nawet w przypadku najpoważniejszych i ciężkich do wyjaśnienia historii. Porównywarka ubezpieczeń OC/AC https:/kioskpolis.pl pomoże wybrać najrozsądniejsze rozwiązanie dla każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika dróg. Doświadczeni kierowcy doskonale wiedzą, że jeśli chodzi o ubezpieczenia pojazdów warto zaufać sprawdzonym partnerom. Tylko oni gwarantują odpowiednią jakość i łatwość w ewentualnym uzyskaniu wypłaty odszkodowania.

Wybór ubezpieczenia? To naprawdę proste

Wielu kierowców jest przerażonych na samą myśl wertowania setek ofert firm ubezpieczeniowych. Wybór odpowiedniej wcale nie musi być trudny, a wystarczy skorzystać z dobrej porównywarki OC/AC. Wskazanie parametrów pojazdu i danych kierowcy w odpowiednim formularzu kioskpolis.pl pozwoli odpowiednim algorytmom dobrać właściwe rozwiązanie według podanych wytycznych. Osoba, której zależy na niskiej składce będzie więc mogła wybrać pakiet dla siebie podobnie, jak Ci, którym zależy na jak najszerszym ubezpieczeniu. W wielu przypadkach okazuje się, że oferty złożone z OC i AC mogą być dużo korzystniejsze, niż sam wariant obowiązkowy. Oferta kioskpolis.pl to jednak nie tylko sama porównywarka, bo decydując się na współpracę otrzymujemy także wsparcie doradców, którzy pomogą na każdym etapie wyboru naszego ubezpieczenia. Dzięki nim nie tylko wybierzemy najlepszą ofertę, ale także zostaniemy przeprowadzeni przez cały proces weryfikacji i płatności, aż po potwierdzenie zawarcia umowy ubezpieczenia. Jeśli mieliśmy już umowę z inną ubezpieczalnią, doradca pomoże także ją uprzednio wypowiedzieć. To jeden z warunków zawarcia nowej umowy już na korzystniejszych warunkach. Wszystko dzięki odpowiedniemu wsparciu. W przypadku współpracy z kioskpolis.pl jest nam ono udzielane na każdym etapie, już od poszukiwań odpowiedniej polisy, na finalizacji transakcji kończąc. Takie wsparcie jest nieodzowne zwłaszcza wtedy, kiedy robimy to pierwszy raz.

Co nam grozi w przypadku braku ubezpieczenia OC

Zgodnie z polskim prawem należy pamiętać, że w przypadku aut i jednośladów ubezpieczenie OC jest obowiązkowe, bez niego bowiem funkcjonariusze policji zabiorą nam dowód rejestracyjny i uniemożliwią dalszą podróż. Jest to więc warunek konieczny nie tylko samego poruszania się po drogach, ale także bezpieczeństwa, a przecież to jest najważniejsze. Wybór właściwego wariantu może być niezwykle łatwy, jeśli użyjemy do tego odpowiednich narzędzi. A takim jest z pewnością porównywarka ubezpieczeń OC/AC kioskpolis.pl. Szukając odpowiedniej oferty pamiętajmy, że chodzi tu nie tylko o kwestie uszkodzenia lub naprawy pojazdu, ale także nasze zdrowie i życie. A jak wiadomo, są to wartości nadrzędne. Warto więc zostawić je w rękach specjalistów.

Archiwum: styczeń 2022