Wysokie ceny wynajmu lokali biurowych oraz usług dla firm sprawiają, że wiele osób rezygnuje z marzeń o własnym biznesie. Dla początkujących przedsiębiorców doskonałą rozwiązaniem są usługi wirtualnego biura. Czym jest e-biuro? Czy warto skorzystać z nowoczesnej alternatywy dla biznesu?

E- biuro – co warto wiedzieć?

Wirtualne biuro Warszawa Wola to nowoczesne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którym zależy na zmniejszeniu kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Wybierając e-biuro możesz cieszyć się prestiżowym adresem do rejestracji firmy w GUS, ZUS, US i KRS, korespondencji i celów marketingowych w najniższej cenie na rynku. Jak to możliwe? Nawiązując współpracę z wirtualnym biurem na warszawskiej Woli wynajmujesz adres siedziby bez konieczności ponoszenia dużych kosztów związanych z tradycyjnym lokalem biurowym. Dodatkowo, możesz korzystać z wielu usług dodatkowych ułatwiających prowadzenie własnej firmy. E-biuro od ponad 30 lat cieszy się zaufaniem przedsiębiorców na całym świecie, zwłaszcza freelancerów i startupów

Czy wirtualne biuro jest zgodne z prawem?

Wirtualny adres siedziby firmy to doskonała alternatywa dla wynajmu powierzchni biurowej, której koszty, zwłaszcza w Warszawie i innych dużych miastach, znacznie przekraczają możliwości finansowe początkujących przedsiębiorców. Zgodnie z przepisami prawnymi, każdy podmiot gospodarczy, nawet prowadzący działalność wyłącznie online, musi posiadać stacjonarny adres siedziby. Dla osób o ograniczonym budżecie i nieposiadających lokalu mieszkalnego na własność jest to spore utrudnienie. Warto jednak wiedzieć, że wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego z 2014 roku pozwala przedsiębiorcom korzystać z wirtualnego adresu do rejestracji, co oznacza, że usługi biura wirtualnego są całkowicie legalne. Z usług e-biura mogą korzystać prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, spółkę cywilną, spółkę komandytową, spółkę handlową, spółkę akcyjną czy spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.  

Jakie korzyści daje wirtualne biuro?

Wirtualny adres do rejestracji w prestiżowej lokalizacji w konkurencyjnej cenie pozwala korzystać ze zwiększonych możliwości promocji na lokalnym rynku, korzystnych interpretacji podatkowych oraz wyższej pozycji firmy w wyszukiwarkach internetowych. Adres siedziby na warszawskiej Woli to również zwiększone zaufanie do Twojej marki. Wirtualne biuro to także dodatkowe usługi dla firm najtaniej w Warszawie i okolicach. Klienci wirtualnego biura mogą wybrać jeden z atrakcyjnych pakietów usług dla firm zawierających: obsługę korespondencji firmowej, doradztwo podatkowe, obsługę prawną, pomoc w rejestracji firmy oraz usługi księgowe. W zależności od indywidualnych potrzeb i sytuacji Twojego przedsiębiorstwa możesz skorzystać z usług wirtualnego sekretariatu w zakresie przyjmowania przesyłek zwykłych, poleconych i kurierskich, odbioru awizo, skanowania poczty, wysyłki korespondencji firmowej na wskazany adres. W pakietach wirtualnego biura znajdziesz również usługi księgowe oferowane przez biegłe biuro rachunkowe na warszawskiej Woli  w zakresie prowadzenia Ksiąg Rachunkowych czy Księgi Przychodów i Rozchodów w zależności od wybranego rodzaju rozliczeń. W ofercie e-biura dostępne są także usługi specjalistów z kancelarii doradztwa podatkowego i kancelarii prawnej. Klienci biura wirtualnego Warszawa Wola mogą korzystać z usług doświadczonych specjalistów z zakresu prawa podatkowego, administracyjnego, gospodarczego, księgowości i marketingu w konkurencyjnych cenach. Pakiety usług dla firm możesz dowolnie modyfikować wraz z rozwojem Twojego biznesu. Wirtualne biuro Wola to doskonały wybór dla początkujących przedsiębiorców, startupów, freelancerów i spółek umożliwiający zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej i jednocześnie korzystanie z usług dla firm na najwyższym poziomie.

Artykuł promocyjny

Archiwum: luty 2023
Wirtualne biuro Warszawa Wola