Każdy przedsiębiorca doskonale wie, jak wiele zadań do wykonania powtarza się każdego dnia. Najlepszym ułatwieniem tego zadania i usprawnieniem prowadzenia firmy czy sklepu jest korzystanie z dedykowanego oprogramowania, które pozwala na zebranie wszystkich potrzebnych narzędzi w jednym miejscu. Przedstawiamy Ci programy, które znacząco usprawnią Twoją codzienną pracę i sprawią, że nie będziesz więcej tracić czasu na powtarzalne zadania i zyskasz możliwość skupienia się na ważniejszych działaniach w Twojej firmie.

Programy biurowe niezbędne do pracy w biurze

Praca biurowa wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi. Najczęściej dotyczy to oprogramowania komputerowego, gdyż zdecydowana większość biurowej pracy opiera się dzisiaj właśnie na programach komputerowych. Zazwyczaj korzysta się z edytorów tekstu i arkuszy kalkulacyjnych. To dwie najpopularniejsze i najbardziej uniwersalne grupy oprogramowania, którego nie może zabraknąć w żadnym biurze. Przy wyborze preferowanych produktów warto zwrócić uwagę na dodatkowe funkcjonalności, jakie oferują dane programy biurowe. Warto sprawdzić, jaka jest liczba użytkowników, którzy mogą korzystać z programu na jednej licencji. Wiele takich informacji znajdziesz w instrukcji oprogramowania. Istotna jest oczywiście również wersja językowa, pełna obsługa sprzedaży, a także okres licencji na oprogramowanie. Czasem jest to nieograniczona wersja, z której może korzystać wieczysta liczba użytkowników.

Programy biurowe umożliwiają usprawnienie pracy. W każdym biurze, a właściwie w każdej firmie codziennie wykonuje się mnóstwo zadań, ale część z nich każdego dnia się powtarza. Stosowanie programów biurowych umożliwia zautomatyzowanie tych działań, by nie tracić na nie czasu i skupić się na innych czynnościach. Pod tym względem programy biurowe są bardzo korzystnym i potrzebnym narzędziem w każdym biurze.

Programy biurowe Insert

Programy biurowe Insert to gwarancja pełnej funkcjonalności i niezawodności. Insert oferuje pełen pakiet oprogramowania przydatnego, a wręcz niezbędnego w każdym biurze. Ogromną popularnością cieszy się program Rachmistrz, idealny dla biur rachunkowych. Dostępny jest zarówno w wersji na jedno stanowisko, jak i na trzy stanowiska. Do wyboru są także różne licencje. Jedna z nich obejmuje licencję na 12 miesięcy, druga jest bezterminowa. W biurze zdecydowanie korzystniejszą opcją jest oczywiście licencja bezterminowa. 

Kolejnym programem godnym uwagi jest InsERT Gratyfikant nexo Pro. Program ten jest rozszerzoną wersją systemu kadrowo-płacowego i umożliwia dodawanie własnych rozwiązań. Wspomaga obsługę kadr i płac w małych i średnich firmach, a także w biurach rachunkowych. Cechuje się wyjątkowo przyjaznym interfejsem i automatyzacją wielu czynności. Gratyfikant nexo PRO jest rozszerzona wersją Gratyfikanta nexo, idealną dla firm, które poszukują elastycznego rozwiązania. Polska wersja językowa sprawia, że obsługa programu jest łatwa i w pełni intuicyjna.

Kolejnym pakietem jest InsERT Rewizor nexo Pro, dostępny na jedno bądź trzy stanowiska. Rewizor to rozbudowana wersja systemu finansowo-księgowego, który swoje zastosowanie znajdzie w każdej firmie. Program ten służy do prowadzenia księgowości zarówno w małych, jak i w średnich firmach. Sprawdza się w biurach rachunkowych i zawiera mnóstwo rozwiązań, które ułatwiają i automatyzują wiele działań.Zapewne każda firma skorzysta z pełni funkcjonalności Rewizora, c znacząco ułatwi i usprawni biurową pracę.

W skład oprogramowania oferowanego przez Insert wchodzi także program InsERT Subiekt w różnych wersjach. Program ten służy do wygodnego fakturowania. Dzięki temu oprogramowaniu, finansowanie faktur jest łatwe i sprowadza się właściwie jedynie do kilku kliknięć. Liczba użytkowników, którzy mogą korzystać z programu to jeden bądź trzy, w zależności od wybranej wersji oprogramowania.

W sklepie dostępny jest również dodatek- InsERT Sfera dla Subiekta. Dodatki tego rodzaju zwiększają funkcjonalności oprogramowania i pozwalają na napisanie własnych rozszerzeń, które będą korzystać wewnętrznych mechanizmów programu. W ten sposób zyskujesz jeszcze więcej możliwości.

Czy warto korzystać z oprogramowania Insert?

Wybierając pakiety oprogramowania Insert zyskamy naprawdę fajne narzędzie na dowolny okres licencji. Choć każdy program należy gruntownie poznać przed wprowadzeniem go do użytku na stałe, obsługa programów jest maksymalnie uproszczona, a wszystko po to, by ułatwić codzienną pracę. Wiele czynności zostanie zautomatyzowanych, co sprawia, że praca będzie szła szybciej i będzie przynosić o wiele lepsze efekty. Wzrośnie produktywność, a tempo wykonywania kolejnych zadań będzie o wiele większe. Obsługa sprzedaży z pakietem Insert będzie o wiele prostsza i bardziej efektywna, a polska wersja językowa programów jeszcze bardziej ułatwi ich obsługę. To sprawia, że zdecydowanie warto wykorzystywać powyższe rozwiązania do usprawnienia codziennej pracy w biurze. Jeżeli szukasz sposobu na usprawnienie pracy, koniecznie odwiedź sklep Soft360.

Archiwum: marzec 2022
Programy biurowe Insert