Życzenia świąteczne składamy najbliższym, przyjaciołom, ale również współpracownikom i kontrahentom. Te ostatnie mają oficjalną formę i pozwalają dbać o wizerunek firmy. Jak stworzyć życzenia świąteczne biznesowe po angielsku? Przeczytaj!

Biznesowe życzenia to sposób na budowanie pozytywnego wizerunku, wzmacnianie pozycji, zacieśnianie więzi z partnerami biznesowymi. Warto zadbać o odpowiednią formę życzeń świątecznych i noworocznych. Mogą to być tradycyjne kartki wysyłane pocztą lub, coraz częściej, wirtualne kartki przesyłane mailem. Nie zaleca się składania życzeń poprzez krótkie sms-y. Warto pamiętać, aby biznesowe życzenia świąteczne były oficjalne, zwięzłe, bez odniesień do wątków religijnych. Życzenia bożonarodzeniowe zazwyczaj łączone są z życzeniami noworocznymi. To dobra okazja do podziękowania za dotychczasową współpracę, wyrażenie nadziei na dalsze wspólne działania i pożyczenia sukcesu. Jeśli zastanawiasz się, czy warto poświęcić czas na przygotowanie kartek z życzeniami, nie wahaj się i wykorzystaj moment na pokazanie się swoim współpracownikom. Sprawdź, jak ułożyć życzenia świąteczne biznesowe po angielsku!

Biznesowe życzenia bożonarodzeniowe po angielsku

Jeśli wśród partnerów biznesowych znajdują się kontrahenci i klienci obcojęzyczni, życzenia powinny zostać przygotowane np. w języku angielskim. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji gotowych życzeń po angielsku, które można wysłać na świątecznej kartce.

Merry Christmas and Happy New Year!

We wish you new challenges, new horizons and new successes,

in business as well as your private lives.

***

We wish you all the peace.

warmth and joy this Christmas

and prosperity and success

in the New Year.

***

We would like to thank all our Partners and Friends

for their trust and patronage in 2022.

We wish you further achievements, successful investments

and every prosperity in the coming New Year.

Życzenia dla firm po angielsku

It has been a great pleasure to support you in reaching your goals,

and we look forward to contributing to your success in 2023.

We wish you a peaceful and joyous Christmas and a prosperous New Year!

***

We wish you merry and joyful Christmas

and all the prosperity in the New Year.

Please accept our heartfelt thanks

for your patronage so far.

***

May this Christmas be filled

with happiness in all that you do.

And may this joy continue

the whole year through.

Wishing you a Merry Christmas

and a Happy New Year!

***

It’s the most wonderful time of the year

and during this season our thougs turn

to the people who have made this year

a most memorable one.

Thank you and all the best for the coming year.

Oczywiście możesz również przygotować swoje własne życzenia na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok, a następnie przetłumaczyć je jak najwierniej na język angielski.

Krótkie życzenia świąteczne dla biznesu

Życzenia biznesowe wcale nie muszą być bardzo rozbudowane, czasem wystarczy dosłownie kilka ciepłych słów, które pokażą, jak ważne jest utrzymywanie dobrych relacji i pamięć o kontrahentach w wyjątkowym okresie świątecznym. Mogą to być krótkie formułki, zwroty grzecznościowe przekazujące życzenia wesołych świąt i pomyślności w kolejnym roku. Poniżej znajdziesz przykładowe krótkie życzenia.

May you have a happy Holiday Season and great success in the year to come!

***

Out team is grateful for your business. We send you wishes for a successful and happy New Year!

***

We would like to take the opportunity to acknowledge your support in the past year. We would like to wish you

a Merry Christmas and a phenomenal New Year!

***

Partners like you make what we do possible. Best wishes for Christmas!

***

We appreciate your business and look forward to continue our cooperation in the coming year.

We wish you a Happy Holidays!

***

Thank you for beeing such a big part of what we do.

We wish you joy and at Christmas and in the coming year!

***

From our company at (w tym miejscu należy wpisać nazwę firmy) to yours: have a Marry Christmas and a Happy New Year!

***

We are sending you warm greetings for the Holiday.

We are look forward to a continued partnership in 2022!

Życzenia biznesowe w języku angielskim – o czym pamiętać?

Życzenia firmowe składane z okazji świąt i nadchodzącego nowego roku są doskonałą okazją do podziękowania za współpracę, dlatego też taka wzmianka często się w nich pojawia. W takim tonie mogą być utrzymane życzenia dla firm i klientów, a także pracowników. Kolejnym elementem jest wyrażenie nadziei na dalszą współpracę – kartka świąteczna jest więc swego rodzaju zabiegiem marketingowym. Wysyłając życzenia firma przypomina o sobie, pokazuje, że dba, pamięta i docenia partnerów biznesowych. To mały gest o dużym znaczeniu.

Życzenia biznesowe powinny być utrzymane w radosnym tonie, jednak trzeba pamiętać o obowiązkowym dystansie, zwłaszcza kiedy adresatem jest obcokrajowiec. Koniecznie należy brać pod uwagę różnice kulturowe – to, co dobrze widziane w Polsce, nie zawsze spotka się ze zrozumieniem w innej części świata. Dlatego też należy pisać ogólnikowo, unikając odniesień do religijnego charakteru świąt. Najlepsze życzenia to te, które są spójne z wizerunkiem firmy. Warto też zadbać o stronę wizualną – niech to będzie gustowna, elegancka kartka bez nadmiaru ozdób i zbędnego przepychu. Oczywiście niezwykle istotna jest poprawność gramatyczna, stylistyczna, odpowiedni dobór słownictwa – jeśli masz wątpliwości, poszukaj przykładów życzeń wraz z tłumaczeniem, aby nabrać pewności, że nie popełniasz błędu.

Święta Bożego Narodzenia, czyli czas składać życzenia

O przygotowaniu życzeń świątecznych i noworocznych musisz pomyśleć wcześniej, nie odkładać tego zadania na ostatnią chwilę. Przede wszystkim wybierz formę – czy będzie to wirtualna kartka, czy raczej tradycyjna, papierowa, spersonalizowana? Zastanów się nad wzorem pasującym do wizerunku firmy, aby już na pierwszy rzut oka było wiadomo, kto kieruje życzenia. Przygotuj listę odbiorców, a na koniec zajmij się treścią życzeń. Pamiętaj, aby złożyć pod nimi własnoręczny podpis! Postaraj się, aby kartki dotarły do wszystkich na czas.

Koniec roku to czas ważny również dla biznesu – to okres podsumowań, przemyśleń, podejmowania decyzji na kolejny rok. Warto zaznaczyć swoją obecność i napisać życzenia świąteczne, wykazując tym samym chęć dalszego wspólnego działania.

Archiwum: wrzesień 2022
życzenia świąteczne biznesowe po angielsku