Dziesiątki teczek wypełnionych po brzegi papierowymi dokumentami już nie mieszczą się na regałach w Twoim biurze? Choć trudno uniknąć związanej z nimi pracy – nieustannie przygotowywane umowy, kontrakty, raporty czy innego rodzaju pisma zawsze pochłaniają wiele czasu i uwagi – da się sprawić, by była ona znacznie mniej wymagająca. Infinite workflowto system zapewniający elektroniczny obieg dokumentów, który sprawdzi się zarówno w przypadku dużych, jak i mniejszych firm.  Pomaga on w zarządzaniu zadaniami związanymi z pracą, usprawnia i przyspiesza wiele codziennych czynności biznesowych.

Nowoczesny system zarządzania zadaniami

Dzięki Infinite workflow zyskasz możliwość łatwego dysponowania działań – na przykład poprzez przypisywanie ich do konkretnych użytkowników lub grup – oraz systematyczne monitorowanie postępów, możliwe dzięki wygodnemu systemowi powiadomień. System pozwala na przeglądanie i zgodne z ustalonymi wewnątrz firmy procedurami edytowanie wskazanych plików, co również przyczynia się do bardziej przejrzystego wglądu w całą dokumentację. Nowatorski mechanizm ról umożliwia łatwe zdefiniowanie dostępności treści, a także uprawnień osób korzystających z systemu.

Korzyści płynące z systemu workflow – dlaczego warto go wybrać?

Wybór systemu workflow niesie ze sobą ogromny pozytywny wpływ dotyczący kilku różnych aspektów. Jeden z nich niewątpliwie stanowi przyspieszenie procesów rozliczeń – dzięki przejrzystemu systemowi wszystkie niezbędne dokumenty masz pod ręką w jednym miejscu. Istotna jest też możliwość kontrolowania terminów oraz procesów – znacznie łatwiej zadbać o terminowość wystawiania faktur i płatności, a w razie potrzeby monitorować działania personelu. System korzystnie wpływa na efektywność współpracowników, a ponadto usprawnia proces zarządzania zasobami ludzkimi.

Wysoka jakość, wygodna obsługa

System elektronicznego obiegu dokumentów jest niezwykle komfortowy. W przypadku zarządzania firmą o rozproszonych lokalizacjach, a także pracy w warunkach home office umożliwia sprawne poruszanie się pomiędzy niezbędnymi treściami, takimi jak raporty, oświadczenia, umowy czy rozmaite aneksy. Pozwala także na uzyskanie bądź zachowanie wyższej jakości wykonywanych zadań powiązanych z dokumentacją firmy – wygodny w obsłudze system pomaga na przykład na bieżąco korygować błędy wynikające z niedopatrzeń.

Bezpieczeństwo i komfort na pierwszym miejscu

Proponowany przez Infinite elektroniczny obieg dokumentów jest rozwiązaniem kompleksowym oraz w pełni bezpiecznym, a to za sprawą najnowszych standardów ochrony, zastosowanych w systemie. O jego komfortowych i usprawniających pracę w firmie funkcjonalnościach można samodzielnie się przekonać, testując wersję demo produktu przed realizacją zakupu. Korzystanie z elektronicznych dokumentów jest ponadto bardzo ekonomiczne oraz ekologiczne – pozwala uniknąć nadmiernej eksploatacji zasobów związanych z drukowaniem, a także z przechowywaniem fizycznych pism różnego rodzaju.

 

Archiwum: październik 2022
infinite workflow elektroniczy obieg dokumentów