Jako policjant staniesz na straży praw i obowiązków wszystkich obywateli kraju. Pamiętaj, że do służby mundurowej musisz przejść szkolenia i osiągnąć kwalifikacje. Sprawdź, jak złożyć podanie o przyjęcie do służby w policji.

Pobierz wzór w .pdf
X
ikona pdf
Pobierz wzór w .docx
X
ikona doc

Praca policjanta to wysoce niebezpieczne zajęcie, ale i mocno satysfakcjonujące. Jako pracownik służb mundurowych możesz nie tylko chronić obywateli przed niebezpieczeństwami, ale i dbać o porządek na drogach. Pamiętaj jednak, że praca policjanta wiąże się z ogromną odpowiedzialnością.

Jeśli chcesz rozpocząć pracę na tym stanowisku, musisz przygotować podanie o przyjęcie do służby w policji. Zrób to wtedy, kiedy ukończysz odpowiednią szkołę, kursy i szkolenia.

Podanie o przyjęcie do służby w policji – najważniejsze informacje

Kiedy planujesz złożyć podanie o przyjęcie do służby w policji, koniecznie podaj dobrą motywację do działania w tym zawodzie. Możesz utożsamić się z takimi motywami, jak:

  • chęć niesienia pomocy innym;
  • poświęcenie dla kraju;
  • miłość do ojczyzny.

Wzór podania o przyjęcie do służby w policji jest bardzo prosty i wymaga uzupełnienia tylko kilku linijek tekstu. Jeśli prawidłowo uzupełnisz wszystkie informacje oraz wykażesz swoją motywację do pracy w tym zawodzie, wniosek na pewno zostanie szybko i pozytywnie rozpatrzony przez komendanta wybranej placówki.

Podanie o przyjęcie do służby w policji – wzór

Chcesz pracować w służbach mundurowych? W takim razie pobierz gotowy wzór podania o przyjęcie do służby w policji. Wystarczy, że podasz kilka istotnych informacji i złożysz wniosek do stosownej komendy w wybranej miejscowości.

Pobierz wzór w .pdf
X
ikona pdf
Pobierz wzór w .docx
X
ikona doc
Archiwum: sierpień 2022
podanie o przyjęcie do służby w policji