Jakie są Auchan godziny otwarcia Sylwester? Krótsze, niż w inne soboty 2022 r. Nie martw się jednak – przeczytaj nasz artykuł a zdążysz z zakupami w sklepie z czerwonym ptakiem w logo przed Nowym Rokiem!

Jak pracuje sklep Auchan w Sylwestra 2022?

Podobnie jak w Wigilię, kierownictwo sieci zdecydowało się skrócić godziny otwarcia w Sylwestra. Nic w tym dziwnego – Auchan godziny otwarcia Sylwester są krótsze nie tylko z powodu chęci zapewnienia pracownikom Auchan możliwości swobodnego pożegnania starego i powitania Nowego Roku ale także i dlatego, że koszt otwarcia sklepu 31.12. w późnych godzinach wieczornych przekraczałby potencjalne zyski ze względu na minimalny ruch klientów. W Sylwestra sieć Auchan (podobnie jak we wszystkie inne dni roku) pracuje z myślą o potrzebach swoich klientów i z uwzględnieniem praw personelu!

Do której jest czynny Auchan w Sylwestra 2022?

Powróćmy więc do tytułowego pytania: „Do której godziny można zrobić zakupy w Sylwestra w Auchan?” Odpowiedź brzmi: do godz. 19.00. W Sylwestra wszystkie sklepy Auchan zostaną zamknięte o siódmej wieczorem. O której natomiast sklepy z logo czerwonego ptaka rozpoczną pracę? W związku z tym, że sklepy Auchan otwierają się w różnych godzinach, nie możemy podać dokładnej godziny otwarcia sklepów tej sieci. Aby sprawdzić  Auchan godziny otwarcia Sylwester w swojej miejscowości, wejdź na oficjalną stronę sieci Auchan i odszukaj swój sklep.

Fot. Główne: Pit1233 via Wikipedia, CC0

Archiwum: grudzień 2022
Auchan godziny otwarcia Sylwester