Czy w Pepco będzie można zrobić zakupy w sylwestra 2022? W tym roku sylwester wypada w sobotę, a więc w dzień niepracujący dla sporej ilości ludzi. Dodatkowo, niektóre miejsca zwykle czynne w soboty, decydują się na zrobienie sobie wówczas dnia wolnego. Czy tego dnia otwarty będzie sklep Pepco? Godziny otwarcia sylwester 2022 – sprawdź, do której zrobisz zakupy!

Jak pracuje Pepco w Sylwestra 2022?

Jak pracuje Pepco w Sylwestra 2022
Fot. Kamil Kulawik via Wikipedia, CC BY-SA 4.0

W 2022 roku sylwester wypada w sobotę. W sylwestra wiele miejsc jest nieczynnych lub też godziny ich pracy są ograniczone. Czy będzie możliwość zrobienia zakupów w Pepco? Wszystkie sklepu Pepco w Polsce będą w sylwestra otwarte, jednak ich godziny pracy zostaną skrócone. Na ostatnie zakupy w tym roku będzie można się udać do Pepco już od godziny 8:00.

Do której jest czynne Pepco w Sylwestra 2022?

Aby zrobić zakupy w sylwestra w Pepco najlepiej wybrać się tam z samego rana, ponieważ godziny pracy są ograniczone i różnią się od godzin otwarcia w zwykłą sobotę. Pepco godziny otwarcia sylwester: sklepy Pepco będą pracować w godzinach 08:00-13:00, o ile regulamin galerii w którym znajduje się sklep, nie stanowi inaczej. Dzięki temu pracownicy będą mogli szybciej wrócić do swoich domów i rozpocząć świętowanie. 

Do której jest czynne Pepco w Sylwestra 2022
Fot. Pepco Comms via Wikipedia, CC BY-SA 4.0

Fot. Główne: JiriMatejicek via Wikipedia, CC BY-SA 3.0

Zobacz także  Carrefour godziny otwarcia Wigilia 2022
Pepco godziny otwarcia Sylwester