W sobotę (31 grudnia 2022 roku) Sylwester. Jak co roku wiele sklepów i popularnych dyskontów zmienia godziny pracy swoich placówek. Wyjątkiem nie jest Dino – godziny otwarcia w Sylwestra zostały w przypadku tej sieci skrócone. Szczegóły dotyczące Dino godziny otwarcia Sylwester poniżej!

Jak pracuje sklep Dino w Sylwestra 2022?

W jakich godzinach można zrobić zakupy w Dino 31.12.2022 r.? Dino godziny otwarcia Sylwester rozpoczynają się o godzinie 06.00 rano. Godzina rozpoczęcia pracy placówek sieci Dino w Sylwestra nie odbiega więc od innych sobót. Zupełnie inaczej przedstawia się natomiast sprawa z godziną zamknięcia.

Do której jest czynne Dino w Sylwestra 2022?

Podobnie jak w przypadku Wigilii zarząd sieci zapowiada, że Dino godziny otwarcia Sylwester zostaną skrócone. Sklepy Dino zostaną zamknięte o godz. 21.00 (a nie o 22.30, jak w inne soboty). Chociaż w przypadku 31.12. prawo nie nakazuje wcześniejszego zamknięcia placówek handlowych większość ich właścicieli skraca godziny otwarcia. Podyktowane jest to chęcią zapewnienia pracownikom możliwości swobodnego świętowania tego wyjątkowego dnia i względami biznesowymi. W godzinach wieczornych w Sylwestra ruch jest minimalny – koszt funkcjonowania sklepu przekraczałby możliwy do osiągnięcia o tej porze zysk.

Warto pamiętać o skróconych godzinach pracy Dino 31.12. Zwłaszcza, że sklepy tej sieci (zgodnie z przepisami) będą zamknięte w Nowy Rok. Planuj rozsądnie ostatnie zakupy w starym roku!

Fot. Główne: Jan M via Wikipedia, CC BY-SA 3.0

Archiwum: grudzień 2022
Dino godziny otwarcia Sylwester