Przed Świętami trzeba kupić wiele rzeczy. O ile prezenty możemy kupić wcześniej, o tyle wiele artykułów spożywczych na świąteczny stół można kupić dopiero w Wigilię. Jeśli na wigilijne zakupy 2022 wybrałeś Leclerc to dobrze trafiłeś! W tym artykule opisujemy, jakie są Leclerc godziny otwarcia Wigilia 2022!

Jak pracuje sklep Leclerc w Wigilię 2022?

W przypadku 24.12. ustawa zakazuje placówkom handlowym pracy po godzinie 14.00. Ze względu na wymogi prawne – a także aby umożliwić pracownikom świętowanie – kierownictwo sieci zarządziło, że Leclerc godziny otwarcia Wigilia 2022 będą krótsze.

Standardowo sklepy Leclerc są otwarte:

W Wigilię sklepy sieci Leclerc otworzą się jak we wszystkie dni powszednie (w tym roku Wigilia wypada w sobotę). Zostaną natomiast wcześniej niż zwykle zamknięte.

Do której jest czynny Leclerc w Wigilię 2022?

Odpowiedź na to pytanie brzmi: do godz. 13.00. W skrócie: Leclerc godziny otwarcia Wigilia to 8.00 – 13.00. Warto pamiętać o skróconych godzinach otwarcia Leclerc w Wigilię. Jeśli planujesz zakupy w ten dzień w tym sklepie możesz oszczędzić sobie w ten sposób wiele stresu i zdążyć ze wszystkimi sprawunkami przed pierwszą Gwiazdką.

Fot. Główne: Marek Mróz via Wikipedia, CC BY-SA 4.0

Archiwum: grudzień 2022
leclerc godziny otwarcia wigilia