W ferworze świątecznych przygotowań, każdemu z nas zdarzyło się zapomnieć o składniku, kluczowym do przygotowania jednej ze świątecznych potraw. A może jesteśmy po prostu zmuszeni do zrobienia zakupów dopiero w Wigilię, np. dlatego że nie dotarł do nas zamówiony wcześniej prezent. Jeśli wybierasz się do sklepu Polomarket – godziny otwarcia Wigilia mogą się różnić. Sprawdź, do której masz czas na zakupy.

W takiej sytuacji dobrze wiedzieć, w jakich godzinach są czynne sklepy w naszej okolicy. Jeśli więc ciekawi was temat: „POLOmarket godziny otwarcia Wigilia 2022”, to czytajcie dalej.

Jak pracuje sklep Polomarket w Wigilię 2022?

Co pewien czas zmieniają się przepisy dotyczące godzin otwarcia sklepów w Wigilię. W tym roku dodatkowo 24 grudnia wypada w sobotę, więc nie dla każdego będzie ona dniem wolnym. 

Dla tych, którzy planują wtedy wybrać się na ostatnie zakupy przed świętami, przygotowaliśmy informację, jak to wygląda w POLOmarkecie.

Standardowo w soboty Polomarket jest czynny od 6:15 do 21:45. Jednak w związku z obowiązującym prawem, w Wigilię 2022 godziny te zostaną jak zwykle skrócone.

Do której jest czynny Polomarket w Wigilię 2022?

Zgodnie z przepisami w Wigilię Bożego Narodzenia – 24 grudnia 2022, wszystkie markety mogą być czynne maksymalnie do 14:00. 

Jednak wiele sklepów, w trosce o swoich pracowników, decyduje się na wcześniejsze zamknięcie. Jednym z nich jest POLOmarket, dlatego w Wigilię 2022 będzie on czynny do godziny 13:00.

Jeśli więc zdarzy się, że zabraknie wam jakiegoś produktu czy prezentu, lub zwyczajnie nie znajdziecie czasu na wcześniejsze przygotowania do świąt, to w Polomarket w Wigilię 2022 na pewno uda wam się kupić potrzebne rzeczy.

Fot. główne: Ralf Lotys (Sicherlich) via Wikipedia, CC BY 3.0

Archiwum: grudzień 2022
polomarket godziny otwarcia wigilia