Zakupy są nieodłączną częścią świątecznych przygotowań. Część z nich możemy zrobić wcześniej, część sprawunków (np. ryby, pieczywo) musi być jednak zrobiona w Wigilię. W dzień, w który ze zrozumiałych powodów sklepy pracują dużo krócej… Chcąc pomóc naszym czytelnikom wyrobić się z zakupami, podajemy godziny otwarcia najpopularniejszych sklepów w okresie świątecznym. Dziś czas, aby nasi czytelnicy poznali Auchan godziny otwarcia Wigilia.

Jak pracuje sklep Auchan w Wigilię 2022?

Warto wiedzieć, że w przypadku 24.12. ustawa zakazuje placówkom handlowym pracy po godzinie 14.00. Przepisy nie precyzują natomiast o której można otworzyć sklepy.

Korzystając z tego, w 2022 r. godziny rozpoczęcia pracy wszystkich sklepów Auchan w Wigilię 2022 r. zostały przez kierownictwo tej sieci handlowej ustalone jako takie same, jak we wszystkie inne soboty. W związku z tym, że sklepy Auchan otwierają się w różnych godzinach, nie możemy tu podać dokładnej godziny otwarcia Auchana w Twojej okolicy. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat Auchan godziny otwarcia Wigilia warto odwiedzić stronę główną sklepu.

Do której jest czynny Auchan w Wigilię 2022?

Wszystkie sklepy sieci z czerwonym ptaszkiem w logo kończą 24.12.2022 r. pracę o godz. 13.00. W skrócie: Auchan godziny otwarcia Wigilia to przedział pomiędzy standardową godziną otwarcia sklepu, a godziną 13.00.

Warto jednak pamiętać o tym, że pracownicy sieci handlowych też chcą spędzić Święta ze swoimi rodzinami. Zaplanuj zakupy tak, aby skończyć je przynajmniej na pół godziny przed zamknięciem sklepu. Nie ma gorszego prezentu świątecznego dla kasjerek, niż kilometrowa kolejka do kas na pięć minut przed zamknięciem!

Fot. Główne: Henryk Borawski via Wikipedia, CC BY-SA 3.0

Zobacz także  Godziny otwarcia sklepów w Sylwestra 2022
Auchan godziny otwarcia Wigilia