Przed świętami konsumenci zastanawiają się nad wieloma kwestiami związanymi z pracą poczty i kurierów. Czy kurier DPD pracuje w Wigilię to jedno z często pojawiających się pytań. Odpowiedź dotyczącą tej kwestii można znaleźć w treści poniższego artykułu.

Jak pracuje kurier DPD w Wigilię 2022?

Pomimo faktu, że Wigilia w przeciwieństwie do kolejnych dni nie jest dniem ustawowo wolnym od pracy to zwyczajowo sklepy, drogerie, czy firmy kurierskie działają krócej, maksymalnie do godziny 14, dzięki czemu pracownicy będą w stanie bez problemu zdążyć na wieczerzę Wigilijną. Klienci DPD korzystający z dodatkowo płatnej usługi dostawy w weekend będą mogli spodziewać się przesyłki w godzinach porannych, ponieważ w tych godzinach firma będzie działa w sposób standardowy.

Do której pracuje kurier DPD w Wigilię 2022?

24 grudnia 2022 roku kurierzy DPD będą najprawdopodobniej, tak jak w ubiegłych latach, pracowali do godziny 14.00. Dotyczy to również godzin pracy Biura Obsługi Klienta. W tych godzinach będzie można będzie również nadać paczkę, czy odebrać ją w danym oddziale. Szczegółowe informacje na ten temat będą z pewnością dostępne na oficjalnej stronie DPD.

Archiwum: grudzień 2022
czy kurier dpd pracuje w wigilię