Wigilia jest wyjątkowym dniem w roku. Wiele osób w tym dniu nie pracuje, przygotowując się do Świąt Bożego Narodzenia. Podczas, gdy niektórzy przygotowują pyszne potrawy, inni robią ostatnie zakupy świąteczne. Czy w Castoramie będzie można zrobić zakupy w Wigilię? Castorama godziny otwarcia w Wigilię.

Jak pracuje Castorama w Wigilię 2022?

Czy będzie możliwość zrobienia zakupów w Wigilię w Castoramie?  Wszystkie sklepu Castorama w Polsce będą w Wigilię otwarte, jednak ich godziny pracy zostaną skrócone, aby pracownicy mogli się przygotować do kolacji wigilijnej i celebracji Świąt Bożego Narodzenia. Do sklepu możesz się udać już od godizny 07:00.

Do której jest czynna Castorama w Wigilię 2022?

Wigilię wiele miejsc jest nieczynnych lub też godziny ich pracy są ograniczone. Castorama jest sklepem, w którym w Wigilię będzie można zrobić ostatnie zakupy przedświąteczne, jednak godziny pracy wszystkich sklepów zostały ograniczone. W jakich godzinach można tego dokonać? Czas pracy sklepu w tym dniu będzie inny niż podczas zwykłej soboty. Castorama godziny otwarcia w Wigilię: wszystkie punkty będą pracować w godzinach 07:00-13:00.

Fot. Główna: Kris1973 via Wikipedia, CC BY-SA 4.0

Archiwum: grudzień 2022
Castorama godziny otwarcia w Wigilię