Uspokajamy – na szczęście tak! Jedna z ulubionych sieci handlowych Polaków otwiera swoje sklepy także w Sylwestra. Podobnie jak w przypadku niemal wszystkich innych sklepów Biedronka godziny otwarcia Sylwester są znacząco krótsze.

Jak pracuje sklep Biedronka w Sylwestra 2022?

W jakich godzinach można zrobić zakupy w Biedronce w ostatni dzień roku? Biedronka godziny otwarcia Sylwester są oparte na zwykłych godzinach pracy placówek handlowych tej sieci w sobotę. Oznacza to, że wszystkie Biedronki zostaną otwarte o godz. 06.00. O której jednak zostaną zamknięte? Podobnie jak w Wigilię, Biedronka godziny otwarcia Sylwester są skrócone. Szczegóły poniżej.

Do której jest czynna Biedronka w Sylwestra 2022?

W tegorocznego Sylwestra sklepy Biedronka zostaną zamknięte o 19.00. Markety sieci z uśmiechniętym owadem w logo będą więc należały do jednych z najdłużej otwartych sklepów. Z drugiej strony, Biedronka zamknie swoje placówki aż o cztery godziny wcześniej niż w normalną sobotę. Jeśli planujesz zakupy sylwestrowe w Biedronce lepiej o tym pamiętaj, aby uniknąć przykrych zaskoczeń pod drzwiami marketu. Konieczność sprintu do najbliższej stacji benzynowej czy sklepu nocnego to zdecydowanie nie najlepszy sposób na powitanie Nowego Roku!

Fot. Główne: Borys Kozielski via Wikipedia, CC BY 4.0

Archiwum: grudzień 2022
Biedronka godziny otwarcia Sylwester