Godziny otwarcia

Aldi – godziny otwarcia Sylwester 2022

Sylwester oznacza dzień wolny lub krótsze godziny pracy dla większości z nas – w tym również dla pracowników handlu. Jeśli ostatnie zakupy przed imprezą sylwestrową planujesz zrobić w Aldi, to najpierw sprawdź Aldi godziny otwarcia Sylwester.

Jak pracuje sklep Aldi w Sylwestra 2022?

W przeciwieństwie do Wigilii, ustawodawca nie narzuca w Sylwestra sklepom skróconych godzin pracy. Daje to zarządom sieci handlowych większą swobodę w wyborze godziny zamknięcia należących do niej placówek handlowych. W związku z tym większość sklepów będzie czynna 31.12.2022 r. dłużej niż 24.12.2022 r. Nie inaczej wygląda to w przypadku Aldi. Aldi godziny otwarcia Sylwester możesz sprawdzić poniżej.

Do której jest czynny Aldi w Sylwestra 2022?

Aldi godziny otwarcia Sylwester w 2022 r. wyglądają następująco. Otwarcie sklepów przypada na godzinę 6.00 (jak w każdą sobotę). Natomiast zamknięcie sklepów: godzina 18.00 (czyli skrócenie pracy aż o 5 godzin w stosunku do standardowych godzin otwarcia w tej sieci).

Planując zakupy sylwestrowe w Aldi lepiej pamiętać o tak znacznym skróceniu godzin pracy swojego ulubionego sklepu. Inaczej po sok owocowy do drinków, zapomniane rano w pośpiechu bułki czy dodatkową paczkę chipsów będziecie musieli gnać na stację benzynową lub do sklepu nocnego!

Fot. Główne: Aw58 via Wikipedia, CC BY-SA 4.0

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Popularne wpisy: