Złote Tarasy to kompleks handlowy, który znajduje się w samym sercu Warszawy między ulicami: Złotą i Emilii Plater. Jego charakterystyczną cechą jest pofałdowany szklany dach o powierzchni niemal 1 hektara. Chcesz zrobić ostatnie zakupy w starym roku? Może to będzie kupno kreacji sylwestrowej na ostatnią chwilę, prezentów noworocznych, czy przekąsek lub alkoholu na domówkę? Sprawdź Złote Tarasy godziny otwarcia Sylwester!

Jak pracują Złote Tarasy w Sylwestra 2022?

Jak pracują Złote Tarasy w Sylwestra 2022
Fot. Adrian Grycuk via Wikipedia, CC BY-SA 3.0

Sylwester to dzień roboczy, dlatego wszystkie galerie handlowe funkcjonują. Jednak zważając na wyjątkowość tego dnia ich godziny otwarcia są skrócone. Inna sytuacja ma miejsce 1 stycznia, który to jest dniem ustawowo wolnym od pracy i w którym obowiązuje zakaz handlu. W Nowy Rok otwarte będzie tylko Multi Kino i wybrane restauracje w Złotych Tarasach.

Do której są czynne Złote Tarasy w Sylwestra 2022?

Złote Tarasy w porównaniu do innych warszawskich galerii handlowych działają stosunkowo długo w Sylwestra. Kompleks handlowy otwiera się o godzinie 9 i zamykany jest o 17. Jednak budynek nie będzie całkowicie zamknięty ze względu na działające w noc sylwestrową Multikino. Jeśli więc planujesz zrobić ostatnie zakupy w sylwestra, kompleks ten może być bardzo dobrym wyborem.

Archiwum: grudzień 2022
Złote Tarasy godziny otwarcia Sylwester