Szukasz smartfona idealnego, który ułatwi Ci prowadzenie własnego biznesu? A może poszukujesz modelu, który doskonale sprawdzi się jako telefon służbowy? Mamy propozycję, która będzie idealnym wyborem w obu tych sytuacjach. Z poniższego artykułu dowiesz się, dlaczego warto wybrać smartfon Samsung Galaxy S23 do swojej firmy!

Samsung Galaxy S23 – wszystkie niezbędne cechy telefonu biznesowego

W czasach prężnie rozwijającego się biznesu e-commerce, budowania marki w social mediach i kontaktowania się z kontrahentami na odległość, dobry telefon biznesowy jest absolutnie niezbędnym narzędziem pracy. Niezależnie od tego, czy sam jesteś odpowiedzialny za cyfrową część swojej działalności, czy jest to zadanie Twoich pracowników, najnowszy model Samsunga, taki jak na przykład smartfon Samsung Galaxy S23 5G 8/128GB Beżowy, będzie strzałem w dziesiątkę. Oto kilka argumentów.

  • Aktywne Dual SIM. Samsung Galaxy S23 jest wyposażony w opcję aktywne Dual SIM. Co to oznacza? Nie tylko możesz umieścić w smartfonie dwie różne karty SIM (np. służbową i prywatną), ale także połączenia i wiadomości będą aktywnie przychodzić na oba te numery jednocześnie, bez konieczności przełączania kart. To doskonałe rozwiązanie, które eliminuje konieczność noszenia dwóch telefonów w kieszeni, a na dodatek gwarantuje, że telefon służbowy będziesz miał zawsze przy sobie.
  • Technologia 5G. To obecnie konieczność w smartfonach służbowych. Technologia 5G umożliwia wyjątkowo szybki przesył danych, a co za tym idzie –sprawną i bardziej wydajną pracę. Pozwala szybko odpowiadać na wiadomości od klientów, udostępniać zdjęcia i filmy nawet o dużym rozmiarze, a także korzystać z trybu telekonferencji bez zacinania głosu czy wizji.
  • Doskonały aparat. Niezbędny do robienia dobrej jakości zdjęć z wiernie oddanymi kolorami, nagrywania filmów reklamowych czy prowadzenia transmisji live. Samsung Galaxy S23 został wyposażony w obiektyw z matrycą 50 MPix z inteligentnymi pikselami oraz funkcją optycznej stabilizacji obrazu.

Do największych zalet tego modelu smartfona można zaliczyć dużą pamięć wbudowaną – dostępna jest w wersji 128GB lub aż 256GB dla najbardziej wymagających użytkowników.

Wciąż się wahasz? Być może kultowy iPhone okaże się strzałem w dziesiątkę?

Wybierz model swojego Samsunga Galaxy S23

Linia smartfonów Samsung Galaxy S23 obejmuje zarówno podstawowy model, jak i dwa inne: Galaxy S23 Plus oraz Galaxy S23 Ultra. Różnią się one od siebie nie tylko rozmiarem, ale także parametrami. Model Galaxy S23 Plus jest większy gabarytowo, ale oferuje także zwiększoną pamięć (aż 512GB), zatem będzie idealnym wyborem, gdy chcesz przechowywać na smartfonie dużo zdjęć, filmów czy plików i dokumentów.

Galaxy S23 Ultra to wybór dla najbardziej wymagających użytkowników – najpotężniejszy na rynku smartfon z Androidem, w którym znajdziesz zarówno największą dostępną pamięć (1 TB), jak i najlepszy aparat główny (aż 200 MPix). To model stworzony dla profesjonalistów, idealny do użytku biznesowego i nie tylko.

Smartfon służbowy do zadań specjalnych

Imponujące podzespoły i doskonałe parametry Samsunga Galaxy S23 sprawiają, że jest to smartfon wręcz stworzony nie tylko do użytku prywatnego, ale też na użytek profesjonalny – zarówno dla przedsiębiorców, jak i pracowników na różnych szczeblach. Będzie też odpowiednim wyborem do firm czy stanowisk pracy, które wiążą się z pracą w trudnych warunkach, na przykład z pyłem lub możliwością zachlapania. Samsung Galaxy S23 cechuje wodoodporność w standardzie IP68, czyli najwyższa ochrona nawet przed zanurzeniem w wodzie.

Maksymalna wydajność i szybkość działania

Smartfon Samsung Galaxy S23 doskonale sprawdzi się w rolismartfona służbowego także ze względu na niezwykle wydajną baterię. Intuicyjne oszczędzanie energii oraz superszybkie ładowanie gwarantują, że nawet w podróży nie będziesz musiał się martwić o brak kontaktu z klientami. Z kolei najwydajniejsza wersja nowego procesora Snapdragon 8 Gen 2, przygotowanego specjalnie dla Samsunga, zapewni jeszcze lepsze osiągi i płynność działania.

Leasing telefonów służbowych? To możliwe!

Chcesz zapewnić swoim pracownikom najlepsze telefony służbowe bez jednorazowego wydania większej gotówki? W takim razie leasing smartfonów Samsung Galaxy S23 będzie rozwiązaniem idealnym dla Twojej firmy! Wystarczy wypełnić prosty formularz, wybrać liczbę rat oraz wysokość opłaty wstępnej (która może wynosić nawet 0%!), a decyzję o przyznaniu leasingu otrzymasz już w ciągu 5 minut. Każdą fakturę możesz także wpisać w koszty firmy, zyskując tym samym korzyści podatkowe.

Materiał partnera

Archiwum: marzec 2023