Wybór i zakup prezentów gwiazdkowych powinien być przemyślany i dokonany z wyprzedzeniem. Czasami jednak życie pisze inne scenariusze. Czy kupno elektroniki na prezent tuż przed Wigilią jest możliwe? Sprawdź Media Markt Wigilia godziny otwarcia 2022, aby poznać odpowiedź na to pytanie!

Jak pracuje sklep Media Markt w Wigilię 2022?

Zacznijmy od tego, że sieć sklepów Media Markt nie ma jednolitych godzin pracy. Każda placówka indywidualnie określa swoje godziny pracy. Inne będą godziny pracy salonu Media Markt w centrum handlowym w wielkim mieście a inne w przypadku sklepu w małej miejscowości w samodzielnym lokalu. Jak więc ustalić, jakie są Media Markt Wigilia godziny otwarcia 2022? W tym celu należy wejść na stronę internetową sklepu i wyszukać konkretną, interesującą nas placówkę. W przypadku każdego sklepu sieć podaje dokładne godziny jego otwarcia.

Do której jest czynny Media Markt w Wigilię 2022?

Czy możemy Ci jeszcze jakoś pomóc, poza odesłaniem na stronę sklepu? Oczywiście, że tak! Poniżej podajemy orientacyjne Media Markt Wigilia godziny otwarcia 2022. Według aktualnych komunikatów zarządu sieci sklepów elektronicznych większość placówek Media Markt będzie zamknięta w Wigilię. Dotyczy to zarówno sprzedaży, jak i odbioru wcześniej zamówionych towarów. Niestety, w większości wypadków nie dasz rady kupić prezentu w Media Markt w sam dzień Wigilii – wszystkie sprawunki w tym sklepie załatw do dnia 23.12. (w ten dzień niemal wszystkie punkty Media Markt pracują w zwykłych godzinach piątkowych) włącznie!

Fot. Główne: Henryk Borawski via Wikipedia, CC BY-SA 4.0

Zobacz także  Czy sklepy w weekend majowy 2023 będą otwarte?
Media Markt Wigilia godziny otwarcia