Smartfon dla biznesu – jakie powinien mieć parametry?

Dobry telefon dla biznesu powinien przede wszystkim ułatwiać codzienną pracę. Na co należy zwrócić szczególną uwagę? Wszystko zależy od specyfiki działalności. Podstawą w telefonie dla biznesu powinna być pojemna bateria – najlepiej 5000 mAh lub większa. Taka bateria będzie w stanie zapewnić przynajmniej dwa dni spokojnej pracy. Kolejna kwestia to wydajny procesor (np. ośmiordzeniowy Snapdragon lub Media Tek) i pojemna pamięć operacyjna. Obecnie minimum pamięci operacyjnej, jakie warto brać pod uwagę, to 6 GB. Kiedy te dwa elementy ze sobą współgrają, można spodziewać się szybkiej i płynnej pracy.

Smartfon dla biznesu powinien mieć również wysokiej klasy wyświetlacz, żeby bez problemu można było wykonywać różne operacje nawet w trudnych warunkach (np. w pełnym słońcu). Dobra propozycja to wyświetlacz Full HD+, utrzymany w technologii Amoled. Codzienną pracę ułatwi dostęp do najnowszych standardów łączności (5G, Bluetooth 5.0 i Wi-Fi 6). Dzięki nim wysłanie maila czy przekazanie pliku zajmie kilka chwil. Osobom, które prowadzą firmowe profile w social mediach, z pewnością przyda się aparat z dodatkowymi funkcjami: stabilizacją optyczną, obiektywem szerokokątnym czy trybem nocnym. Wszystko po to, by zamieszczane w sieci zdjęcia i wideo były jak najlepszej jakości.

Telefon dla biznesu – jaki wybrać?

Producenci telefonów już kilka lat temu wycofali się ze sprzedaży smartfonów przeznaczonych stricte dla segmentu biznesowego. Dlaczego? Głównie dlatego, że klienci biznesowi mają podobne wymagania do konsumentów prywatnych. Co za tym idzie – smartfony dla biznesu niewiele różnią się od telefonów prywatnych.

W segmencie biznesowym idealnie sprawdzą się flagowce. To modele z najwyższej półki, które dają dostęp do najnowocześniejszych i najlepszych rozwiązań. Wśród polecanych telefonów biznesowych często przewijają się takie marki jak: iPhone, Samsung i Xiaomi, np. iPhone 14 Pro, Samsung Galaxy S23 i Xiaomi 13 Pro.

Orange Flex dla Firm – oferta biznesowa inna niż wszystkie

Oprócz smartfona potrzebujesz jeszcze odpowiedniej oferty komórkowej dla biznesu. Jeśli zależy Ci na elastyczności i możliwości dopasowywania jej do swoich potrzeb i zmieniającej się sytuacji na rynku, sprawdź Orange Flex dla Firm. Dlaczego warto z niej skorzystać? Flex dla Firm to:

  • Brak długotrwałych zobowiązań

Nie chcesz wiązać się długą umową? Flex dla Firm to idealne rozwiązanie dla Ciebie! To wygodna subskrypcja (coś zupełnie innego niż karta czy abonament), z której możesz zrezygnować, kiedy chcesz. Subskrypcję możesz też zawiesić, np. gdy Twój biznes ma charakter sezonowy.

  • Możliwość elastycznej zmiany planu

W jednym miesiącu potrzebujesz 15 GB, a w kolejnym już 150 GB? Nie ma problemu. Plany możesz zmieniać, ile razy chcesz (jedyny limit to nie częściej niż raz na okres rozliczeniowy), a zrobisz to wygodnie przez aplikację.

  • Zarządzanie przez aplikację

Ofertą możesz w całości zarządzać za pomocą wygodnej aplikacji Orange Flex. To właśnie tam przeniesiesz numer, wgrasz wirtualną kartę eSIM, wykupisz nowe plany i podzielisz się gigabajtami.

  • Plany dla współpracowników od 15 zł

Dodatkowy plan dla współpracownika możesz wykupić już za 15 zł. W tym planie SMS-y i MMS-y są nielimitowane, a gigabajty możesz przesłać ze swojego planu. Możesz też wykupić dla pracownika jeden z podstawowych planów Flex z pakietem internetu.

  • E-faktura prosto na maila

Z Orange Flex dostajesz faktury na swojego maila. Masz do nich dostęp również przez apkę. Za to możesz zapomnieć o klasycznym opłacaniu faktur – Flex to subskrypcja, więc płatności pobierają się automatycznie z podpiętej karty. Możesz też wybrać BLIKA.

Artykuł sponsorowany

Archiwum: czerwiec 2023