Sztuka rekrutacji z użyciem wywiadów behawioralnych w Polsce: nowe perspektywy

W epoce cyfrowej, w której aktualnie żyjemy, proces rekrutacji pracowników wyszedł daleko poza tradycyjne CV i rozmowy kwalifikacyjne. Firmy coraz częściej korzystają z nowoczesnych technik, takich jak np. wywiady behawioralne, aby lepiej zrozumieć potencjalnych kandydatów i ocenić, czy pasują do kultury firmy. Polska, jako jeden z najszybciej rozwijających się rynków pracy w Europie, nie jest tutaj wyjątkiem. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu, jak wygląda proces rekrutacji oraz wywiady behawioralne w Polsce.

Studia podyplomowe na kierunku MBA – czy warto?

Chęć rozwoju kompetencji to cecha dobrze widziana w świecie biznesu. Właściciele firm, managerowie, kierownicy małych i dużych przedsiębiorstw, konsultanci i doradcy biznesowi powinni nieustannie rozwijać swoją wiedzę na różne sposoby. Jednym z nich mogą być studia podyplomowe MBA. Czy warto studiować ten kierunek?

Wizerunek marki – jak go zbudować w 7 krokach?

Budowanie świadomości marki to złożone zadanie. Trzeba podejmować szereg różnych działań, które będą pozytywnie odbierane, a także uwzględnić specyfikę konkretnej branży. Zobacz, co na ten temat mówią specjaliści od marketingu e-commerce z agencji Digital Fashion!

co najlepiej sprzedaje się na allegro

Co najlepiej sprzedaje się na Allegro?

Choć Allegro to najpopularniejszy portal zakupowy w Polsce i jeden z największych na świecie, samo uwzględnienie go w swojej strategii sprzedażowej wcale nie oznacza zysków. Korzystanie z tego kanału wymaga bowiem odpowiedniego podejścia i znalezienia sposobu na bardzo dużą konkurencję. Aspektem, nad którym należy się dobrze zastanowić, jest więc między innymi dobór asortymentu. Co najlepiej sprzedaje się na Allegro?

karol strasburger ile zarabia

Ile zarabia Karol Strasburger w 2023 roku?

Strasburger jest znany m.in. z prowadzenia teleturnieju Familiada. Chcesz wiedzieć, ile zarabia Karol Strasburger obecnie? Jeśli tak, to zapoznaj się ...