Porady

Internet mobilny dla dużych firm – komfort niezakłóconej pracy poza biurem

1 minut(y) czytania
Ocena

Elastyczność na miarę Twoich oczekiwań

Wyzwania, z jakimi muszą się dziś mierzyć firmy to umiejętność szybkiej reakcji na zmiany i sprawna adaptacja do nowych warunków, dlatego oferta Internetu mobilnego Orange dla dużych firm została skrojona na miarę potrzeb nowoczesnego przedsiębiorcy. To nie tylko konkretne pakiety Internetu w atrakcyjnych cenach, ale przede wszystkim swoboda wyboru, możliwość wprowadzania zmian i bieżącego monitorowania kosztów. To Ty decydujesz jaki limit GB do wykorzystania będą miały posiadane przez Ciebie numery.

Internet mobilny Orange to gwarancja niezawodności i stabilnego połączenia. Wykorzystuje on najnowszą i najszybszą technologię przesyłu danych 4G LTE, w której zasięgu jest 99,8% populacji naszego kraju. Dzięki temu niezależnie od tego, w jakim miejscu aktualnie znajdują się Twoi pracownicy, będą w stałym kontakcie z klientami, kontrahentami i współpracownikami, a przesyłanie wiadomości, nawet tych zawierające duże załączniki, nie sprawi im kłopotu. 

Usługa dostępna w kilku wygodnych wariantach

W zależności od potrzeb Twojej firmy możesz postawić na rozwiązanie, w którym pracownicy korzystają ze wspólnej puli 500 GB przypisanej do Twojego konta (oferta kontowa) lub określić limit 10 GB danych dla każdej karty SIM, gdzie po wykorzystaniu indywidualnego pakietu prędkość transmisji zostanie ograniczona do 64/64 kb (pakiet na kontrakt). Orange posiada także ofertę kontowo-kontraktową, w której w pierwszej kolejności wykorzystywane są indywidualne pakiety danych, a następnie pracownicy korzystają z 500 GB zgromadzonych na koncie. Do oferty przypisany jest także szeroki wybór nowoczesnych routerów.

Prosta implementacja usługi

Implementacja usługi odbywa się w trzech prostych krokach. Wystarczy, że wybierzesz jeden z dostępnych pakietów. Reszta jest po stronie operatora, który przypisze go do konkretnych kart SIM i aktywuje transmisję danych.

Kliknij!
Znaki aktywne D 6
Zobacz też:
Nasze propozycje
Porady

Kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem - co warto o nim wiedzieć?

3 minut(y) czytania
Ocena Nie da się ukryć, że inflacja i stopy procentowe w mniejszym lub większym stopniu są odczuwalne dla nas wszystkich. Jeżeli masz…
Porady

Inwestowanie na giełdzie - co musisz wiedzieć? 

3 minut(y) czytania
Inwestowanie na giełdzie postrzegane jest często jako zajęcie wymagające tajemnej wiedzy. Z giełdą, jak i samym inwestowaniem związanych jest wiele mitów. Jednak sama praktyka pokazuje, że dzięki analitycznemu podejściu oraz dywersyfikacji portfela straty mogą zostać zminimalizowane. Jak zacząć inwestować na giełdzie? Co musi wiedzieć każdy początkujący gracz?
Porady

Chorobowe dla przedsiębiorcy – co przysługuje? Czy w razie choroby przedsiębiorca ma prawo do świadczeń?

3 minut(y) czytania
Ocena Wiele osób obawia się przejścia z etatu na własną działalność, ze względu na brak możliwości skorzystania ze zwolnienia chorobowego. Sprawdź, jak…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.