Święta Bożego Narodzenia to stresujący czas dla każdego. Mamy tak wiele pomysłów i celów, ale tak mało czasu na nasze plany. Naturalnym jest, że możemy zapomnieć o zakupie ważnego produktu. Dlatego sklep Delikatesy Centrum zaprasza na świąteczne zakupy bez łamania tradycji. Delikatesy Centrum godziny otwarcia Wigilia 2022!

Jak pracuje sklep Delikatesy Centrum w Wigilię 2022?

 Zakupy, przygotowania do Wigilii i pakowanie prezentów – wszystko spoczywa na naszych barkach, a już wkrótce przyjadą goście. Zapomniałeś o czymś? Nie szkodzi! Delikatesy Centrum godziny otwarcia Wigilia 2022 – Sklep Delikatesy Centrum czynny jest do godziny 13:00, kiedy klienci mogą wygodnie zrobić zakupy przed wigilijną ucztą. W dniach 25-26 grudnia sklep jest nieczynny. A w sylwestra, aby uzupełnić arsenał, sklep jest czynny do godziny 18:00.

Do której są czynne Delikatesy Centrum w Wigilię 2022?

Święta Bożego Narodzenia to czas skupienia się na rodzinie. Wspólny obiad, kolędy i rozmowy przy wigilijnym stole. Takie chwile uwielbia każdy z nas, także pracownicy sklepu Delikatesy Centrum, którzy chcą spędzić ten wieczór w spokoju z najbliższymi. Delikatesy Centrum godziny otwarcia Wigilia 2022, zatem sklep będzie czynny do godziny 13:00.

Fot. Główne: Patryk Duszkiewicz via Wikipedia, CC BY-SA 4.0

Archiwum: grudzień 2022
Delikatesy Centrum godziny otwarcia Wigilia