Święta Bożego Narodzenia to stresujący czas dla każdego. Mamy tak wiele pomysłów i celów, ale za to tak mało czasu na nasze plany. Zakupy, przygotowania do Wigilii i pakowanie prezentów – wszystko spoczywa na naszych barkach, a wkrótce przyjadą także goście. Przygotowując tak dużą ilość jedzenia, naturalnym jest, że możemy zapomnieć o zakupie niezbędnych produktów. To prawda, że czasami można je łatwo wymienić, ale może się też zdarzyć, że zapomnimy o jakimś bardzo ważnym składniku. Dlatego sklep Intermarche zaprasza klientów na świąteczne zakupy, a nie na przełamywanie tradycji. Jakie są Intermarche wigilia godziny otwarcia 2022

Jak pracuje sklep Intermarche w Wigilię 2022?

Intermarche wigilia godziny otwarcia 2022 – Sklep Intermarche czynny jest do godziny 13:00, kiedy klienci mogą wygodnie zrobić zakupy przed kolacją świąteczną. W dniach 25-26 grudnia sklep nieczynny. A w sylwestra dla uzupełnienia arsenału sklep czynny jest do godziny 18:00.

Do której jest czynny Intermarche w Wigilię 2022?

Święta Bożego Narodzenia to czas skupienia się na rodzinie. Wspólny obiad, kolędy i rozmowy przy wigilijnym stole. Każdy z nas uwielbia takie chwile, także pracownicy sklepu Intermarche, którzy chcą spędzić ten wieczór w spokoju z najbliższymi. W związku z tym w Intermarche wigilia godziny otwarcia 2022 następują od godziny 6:00 do godziny 13:00.

Fot. Główne: Sebleouf via Wikipedia, CC BY-SA 4.0

Archiwum: grudzień 2022
Intermarche wigilia godziny otwarcia