Sylwester to przeważnie okazja do zabawy do białego rana, spotkania ze znajomymi bądź rodziną. W celu odpowiedniego przygotowania się na ten wspaniały czas warto wcześniej zadbać o zakup żywności oraz potrzebnych produktów. Niektórzy jednak z pewnością odkładają zakupy na ostatnią chwilę, bądź po prostu są zbyt zabiegani i nie mają czasu zrobić ich wcześniej. Sklepy ostatniego dnia roku będą otwarte – także Delikatesy Centrum. Godziny otwarcia sylwester z pewnością będą się jednak różnić. Sprawdź, w jakich godzinach sklep będzie czynny.

Jak pracuje sklep Delikatesy Centrum w sylwestra 2022?

W tym roku sylwester przypada w sobotę. Czy zatem będzie to dzień wolny od pracy? Niestety nie. Nie jest to dzień ustawowo wolny od pracy. W związku z tym, nie będzie można również odebrać dnia wolnego, tak jak zazwyczaj jest możliwe, gdy święto przypada w sobotę. Tego dnia sklepy będą czynne, tyle że nieco krócej niż zazwyczaj.

Do której są czynne Delikatesy Centrum w sylwestra 2022?

Sklepy Delikatesy będą otwarte w sylwestra do godziny 18:00. Będzie zatem możliwość jeszcze zrobienia ostatnich zakupów w wielu miejscach w Polsce przed sylwestrową imprezą do białego rana. Obecnie sieć Delikatesy Centrum posiada ponad 1000 sklepów w Polsce. Warto skorzystać zatem z możliwości, aby zrobić zakupy w ostatni dzień roku. 1 stycznia natomiast sklepy będą zamknięte. Można również sprawdzić wcześniej szyld naszego ulubionego konkretnego sklepu Delikatesy Centrum, aby upewnić się czy godziny otwarcia są zgodne z ogólnie przyjętymi dla Sieci w Polsce.

Fot. główne: Lowdown via Wikipedia, CC BY-SA 3.0

Archiwum: grudzień 2022
delikatesy centrum godziny otwarcia sylwester