Prostota sterowania

Drzwi garażowe to sposób na zapewnienie ochrony wnętrza garażu zarówno przed warunkami atmosferycznymi, jak i kradzieżą. Ale wygoda użytkowania ma również duże znaczenie. Tutaj nieodzowne jest łatwe i funkcjonalne sterowanie. Bramy garażowe automatyczne marki WIŚNIOWSKI wykorzystują nowoczesny system smartCONNECTED. Pozwala on na zdalne sterowanie za pomocą aplikacji w smartfonie. Jedno kliknięcie wystarczy, żeby z dowolnego miejsca otworzyć lub zamknąć bramę.

Jak automatyka wpływa na energooszczędność?

Automatyka okazuje się szczególnie przydatna, kiedy panują gorsze warunki atmosferyczne. Kontrolowanie jej tylko z wykorzystaniem smartfona nie zmusza użytkownika do wysiadania z samochodu. Jednak brama garażowa automatyczna to również metoda na energooszczędność. Taki sposób otwierania i zamykania trwa krócej i powoduje mniejsze straty energii cieplnej.

Jest to ważne, ponieważ ogrzewanie garażu zwiększa zapotrzebowanie na ciepło dla całej nieruchomości nawet do 30%. Warto jednak pamiętać o tym, że na szczelność bramy garażowej ma również wpływ jej prawidłowy montaż. Świetnie sprawdzi się tutaj brama UniTherm posiadająca wyjątkowo efektywny system uszczelnień. Ten model gwarantuje też dużą odporność na działanie wiatru, przenikanie wody, czy przepuszczalność powietrza.

Wysoka jakość wykonania niezależnie od modelu

Dla naszych klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę różnych rodzajów i modeli bram garażowych. Wciąż dużą popularnością cieszą się bramy segmentowe charakteryzujące się wysoką funkcjonalnością, prostotą w sterowaniu i trwałością. Łatwe w montażu są z kolei bramy uchylne. Rozwiązania renowacyjne to z kolei dobry pomysł dla starszego budownictwa, szczególnie gdy brakuje przestrzeni bocznych, czy nadproża. W przypadku, gdy szukasz ekonomicznej opcji postaw na bramy rozwierne.

Jeśli zależy Ci na oszczędności przestrzeni, zdecyduj się na bramy roletowe. Zastosowano tutaj przemyślane mechanizmy z zakresu automatyki. W standardzie posiadają one napęd w osłonie kurtyny. Można nim sterować przy użyciu nadajnika, smartfona lub wyłącznika.

Niezależnie od wyboru możesz liczyć na najwyższą jakość wykonania potwierdzoną stosownymi certyfikatami. Stosujemy rygorystyczne standardy przy wyborze materiałów oraz tworzeniu konstrukcji. Wszelkie szczegóły są dopracowywane już w fazie projektowej. Każda brama garażowa automatyczna jest przystosowana do wieloletniej eksploatacji. Doskonałe opinie na temat bram marki WIŚNIOWSKI ze strony użytkowników i ekspertów branżowych to świadectwo ich niezawodności i bezawaryjności. Dodatkowo gwarantujemy naszym klientom bogatą paletę barw i stylów, dzięki czemu z bez problemu znają produkt odpowiedni do ich posesji i garażu. Sprawdź naszą ofertę!

Archiwum: listopad 2023