Żabka to sklep niezwykle ceniony w naszym kraju. Sieć sklepów zapewnia różnorodne produkty spożywcze, które są chętnie wybierane przez klientów. Można liczyć na bogaty asortyment i bardzo dobrą jakość. A jak wygląda Żabka godziny otwarcia Sylwester 2022? Jak długo będzie czynny sklep w Sylwestra?

Jak pracuje sklep Żabka w Sylwestra 2022?

Sklep na bieżąco informuje swoich klientów o wszelkich promocjach i zmianach godzin otwarcia. Pamiętajmy o tym, że Żabka godziny otwarcia Sylwester 2022 kształtują się inaczej, niż na co dzień. W Sylwestra zakupy w Żabce zrobimy w godzinach 6:00-23:00. Jak widać, sklep jest bardzo długo otwarty. Nawet wtedy, gdy zapomnimy produktów na zabawę sylwestrową, możemy szybko wybrać się do Żabki. Po godzinie 23:00 sklep jest zamknięty, co trzeba mieć na uwadze. 

Do której jest czynna Żabka w Sylwestra 2022?

Wiemy już, jak wygląda Żabka godziny otwarcia Sylwester 2022. Każdy klient może zrobić zakupy w tym wyjątkowym dniu do godziny 23:00. Sklep wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom, zapewniając długie godziny funkcjonowania. W Sylwestra zazwyczaj szukamy przekąsek dla gości, szampana i dekoracji różnego rodzaju. Wiele propozycji znajdziemy w Żabce, ciesząc się wygodnymi zakupami. Faktem jest, że w Nowy Rok sklepy są zamknięte. 

Fot. Główne: Nickispeaki via Wikipedia, CC BY-SA 4.0

Zobacz także  Czy DHL pracuje w Wigilię?
Żabka godziny otwarcia Sylwester