Wigilia jest dość specyficznym dniem – wiele osób dopiero w tym dniu będzie robiło większość swoich zakupów spożywczych. Dzieje się tak, ponieważ większość z nas nie ma dni wolnych przed świętami. Sprawdź, do której będą czynne sklepy Netto 24 grudnia 2022 r.? Jeśli interesują Cię sklepy Netto – godziny otwarcia Wigilia, koniecznie sprawdź poniższy tekst.

Jak pracuje sklep Netto w Wigilię 2022?

Sklep Netto jest otwarty w Wigilię, tak jak w inne dni tygodnia. We wszystkich sklepach dostępne są jednak jak zawsze świeże produkty, dzięki czemu kupione w Netto pieczywo lub owoce zachowają swoje właściwości przez cały okres świąt. W czasie Wigilii pracuje nieco większa załoga pracowników, więc klienci mogą liczyć również na szybszą obsługę przy kasach. 

Do której jest czynne Netto w Wigilię 2022?

W Wigilię 24 grudnia 2022 roku Netto będzie otwarte do godziny 13:00. Jeśli pracujesz do późnych godzin w Wigilię, nie martw się. Jeśli chodzi o Netto godziny otwarci Wigilia, to będą one obejmowały godziny od 6:00 do 13:00. Zakupy będzie można zrobić więc w godzinach porannych, by później nie martwić się zaopatrzeniem na resztę świąt.

Fot. Główne: Wojkowiczanin via Wikipedia, CC BY-SA 3.0

Archiwum: grudzień 2022
Netto godziny otwarci Wigilia