Zarobki

Chcesz się dowiedzieć, ile zarabia Ronaldo? Zobacz, jakie są zarobki słynnego piłkarza Manchesteru United!

2 minut(y) czytania

Zarobki wybitnych piłkarzy wzbudzają ogromne zainteresowanie zarówno regularnych widzów futbolu, jak i osób, które nie śledzą rozgrywek. Cristiano Ronaldo nie jest wyjątkiem. O pensjach sportowców krążą już właściwie legendy. Sprawdź, ile zarabia Ronaldo!

Mnóstwo osób chce wiedzieć, ile może zarobić piłkarz, który ma na swoim koncie ogromne osiągnięcia i cieszy się wielkim szacunkiem fanów sportu. Jedną z wybitnych postaci na arenie piłki nożnej jest bez wątpienia Cristiano Ronaldo, który ma szerokie grono wielbicieli. Niegdyś grał on w Realu Madryt, a później zaczął rozwijać swoją karierę w innych drużynach. Portugalczyk cieszy się wysoką pozycją w środowisku sportowym. Nie ma w tym nic dziwnego – wystarczy popatrzeć na jego sukcesy. Jest on jednym z najlepiej opłacanych piłkarzy na świecie. Zobacz, ile zarabia Ronaldo!

Ile zarabia Ronaldo za swoje wyczyny na boisku?

Cristiano Ronaldo jeszcze jakiś czas temu grał dla Realu Madryt, później przeniósł się do Juventusu, a następnie dokonał transferu do Manchesteru United. Jest to zawodnik, którego w swoim składzie chciałaby mieć chyba każda drużyna piłkarska. Jego osiągnięcia są bez wątpienia imponujące. Ile zarabia Ronaldo? Kwota z pewnością może przyprawić niektórych o zawrót głowy, gdyż zarobki Cristiano Ronaldo opiewają na około 26 milionów funtów rocznie. Jest to niewątpliwie ogromna suma.

Cristiano Ronaldo i jego dochody z udziału w akcjach promocyjnych

Należy pamiętać o tym, że wynagrodzenie za działalność sportową nie jest jedynym źródłem przychodu znanego oraz cenionego na całym świecie zawodnika. Cristiano Ronaldo osiąga też przychody z tytułu kontraktów reklamowych. Jak można się domyślić, przedsiębiorstw chętnych do współpracy z piłkarzem nie brakuje. Za jedną reklamę może on liczyć nawet na 1,6 miliona dolarów!

Kliknij!
Ile zarabia elektronik? Czym się zajmuje i jakie ma wykształcenie?

Majątki znanych sportowców sprawiają, że wiele osób marzy o omawianej profesji. Trzeba jednak pamiętać o tym, że jest to zawód wymagający stałych treningów, intensywnego wysiłku oraz ogromnego zaangażowania. Potrzebna jest też tutaj determinacja do działania. Bardzo wysokie dochody z piłki nożnej osiągają tylko ci, którzy sumiennie zapracowali na swój sukces i znaleźli się w bardzo wąskim gronie wybitnych sportowców, co wcale nie jest łatwe do zrealizowania.

Zobacz też:
Nasze propozycje
Zarobki

Ile zarabia organista, skąd wywodzi się ta profesja i czy ma przyszłość?

2 minut(y) czytania
Organista to profesja. Jedna z podstawowych w każdym kościele katolickim i protestanckim. Organy w kościele zaczęły być używane w średniowieczu. Ich dźwięk…
Zarobki

Na czym polega praca aktora? Ile zarabia aktor w teatrze i czy płaca rekompensuje wysiłek?

1 minut(y) czytania
Zawód aktora jest bardzo stary i sięga czasów antycznych. Kojarzony jest ze sławą, wolnością i artyzmem. Pomijana jest jego zakulisowa część, czyli…
Zarobki

Ile zarabia kapral w wojsku i jakie są jego obowiązki wynikające z otrzymanej rangi?

1 minut(y) czytania
Kapral to najniższy stopień w randze podoficerskiej. Wyżej w hierarchii stoi starszy kapral, niżej starszy szeregowy. Ile zarabia kapral w wojsku jako…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.