Chcesz pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów z garażu? Jeśli masz rzeczy w dobrym stanie, możesz wystawić darmowe ogłoszenie bez rejestracji. To dobry sposób, aby znaleźć potencjalnego nabywcę i pozyskać dodatkową gotówkę. Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób wystawić przedmioty  na sprzedaż? Sprawdź krótki poradnik!

Handel internetowy rozwija się w niesamowitym tempie. Dotyczy to zarówno firm z branży
e-commerce, jak i osób prywatnych. Bezpłatne ogłoszenia w sieci dodasz poprzez wejście na stronę portalu ogłoszeniowego. Jeśli chcesz pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów i nieco podreperować domowy budżet, koniecznie skorzystaj z opcji wystawienia darmowego ogłoszenia bez rejestracji użytkownika.

Darmowe ogłoszenia bez rejestracji – jak to działa w praktyce?

Zasada działania portalu z darmowymi ogłoszeniami jest prosta. Bezpłatne anonse możesz dodawać jako niezarejestrowany użytkownik. Wystarczy, że na etapie dodawania postu zweryfikujesz swój numer telefonu. Aby dodać darmowe ogłoszenie, musisz:

 1. Wybrać kategorię produktów, do której zostanie przypisany wystawiony przedmiot.
 2. Zweryfikować swój numer telefonu – to bezpłatna procedura.
 3. Dodać tytuł aukcji, opis, zdjęcia oraz cenę.
 4. Ustalić lokalizację, w której można odebrać towar wystawiony na sprzedaż.

Możesz umówić się na spotkanie z potencjalnymi kupującymi w dowolnie wybranej lokalizacji. Za wystawienie przedmiotu na sprzedaż nie zapłacisz ani złotówki prowizji za pośrednictwo portalu ogłoszeniowego.

A może chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoimi aukcjami w serwisie z darmowymi anonsami? Przekonaj się: Jak dodać skuteczne ogłoszenia?

Co można sprzedać na bezpłatnych aukcjach internetowych?

W sieci można sprzedawać praktycznie wszystko. Jako niezarejestrowany użytkownik serwisu z darmowymi ogłoszeniami możesz szukać nabywców online na takie przedmioty, jak:

 • artykuły dla dzieci,
 • nieruchomości,
 • samochody i motocykle,
 • akcesoria wyposażenia domowego i ogrodu,
 • meble,
 • rowery i sprzęt sportowy,
 • książki,
 • RTV i AGD.

Darmowe ogłoszenia w sieci mogą też dotyczyć też pracy, zwierząt oraz usług specjalistycznych. Portal internetowy z anonsami bez rejestracji użytkownika daje ogromne możliwości. W ten sposób nie tylko pozbędziesz się przedmiotów i pozyskasz dodatkowe pieniądze, ale także znajdziesz pracę lub nawiążesz współpracę, np. z hydraulikiem.

Czy darmowe ogłoszenia są bezpieczną formą zawierania transakcji
kupna-sprzedaży?

O swoje bezpieczeństwo w sieci powinien dbać każdy: zarówno kupujący, jak i sprzedający. Zastosuj się do kilku zasad, a będziesz mieć pewność, że wystawienie darmowego ogłoszenia jest w pełni bezpieczne.

 1. Nigdy nie podawaj w sieci wrażliwych danych osobowych, np. numer PESEL lub numer dowodu tożsamości,
 2. Nie wysyłaj przedmiotów do potencjalnego klienta bez zapłaty. Alternatywnie możesz zakończyć transakcję wysyłką za pobraniem pocztowym.
 3. Staraj się dokładnie opisać i sfotografować sprzedawane towary.

Zastosuj się do powyższych wskazówek, a Twoje transakcje handlowe zawsze będą przebiegać bezpiecznie i bezstresowo.

Artykuł promocyjny dostarczony przez zleceniodawcę zewnętrznego

Archiwum: marzec 2023
notatnik z ogłoszeniami obok kawy i długopisu