Carrefour to sieć handlowa, pod której szyldem działa w naszym kraju ponad 900 sklepów w różnych formatach jakimi są: supermarkety, hipermarkety, sklepy hurtowo-dyskontowe, osiedlowe, sklepy specjalistyczne, a także sklep internetowy. Planujesz zrobić ostatnie zakupy przed świętami Bożego Narodzenia w swoim ulubionym sklepie? Nie wiesz czy zdążysz załatwić wszystkie sprawunki w Wigilię? Sprawdź Carrefour godziny otwarcia Wigilia!

Jak pracuje sklep Carrefour w Wigilię 2022?

Należy pamiętać, że 24 grudnia nie jest dniem ustawowo wolnym od pracy, dlatego wszelkie sklepy spożywcze są otwarte, jednak działają tylko do określonej godziny. Podobna sytuacja dotyczy super- i hipermarketów Carrefour. W przypadku sklepów franczyzowych Carrefour Express o otwarciu i godzinach otwarcia decydują bezpośrednio właściciele.

Do której jest czynny Carrefour w Wigilię 2022?

W Wigilię 24 grudnia 2022 roku super- i hipermarkety Carrefour będą działać do godziny 13. Godziny otwarcia sklepów Carrefour Express mogą być inne – w zależności od ustaleń właściciela. Jeżeli chcesz potrzebujesz zakupy na Wigilię możesz skorzystać ze sklepu internetowego i zaplanować ich dostarczenie na dzień 24 grudnia.

Fot. główne: Chabe01 via Wikipedia, CC BY-SA 4.0

Archiwum: grudzień 2022
Carrefour godziny otwarcia Wigilia