Godziny otwarcia

Rossmann – godziny otwarcia Wigilia 2022

Jak co roku konsumenci mają dużą wątpliwości dotyczącą sposobu pracy sklepów w tym wyjątkowym dniu. Nie inaczej sytuacja wygląda w przypadku popularnej drogerii Rossmann obecnej na terenie całego kraju. Rossmann godziny otwarcia Wigilia to kwestia, nad którą zastanawia się wielu klientów. Treść artykułu zawiera kluczowe informacje w tym zakresie.

Jak pracuje sklep Rossmann w Wigilię 2022?

Pomimo że dzień Wigilii nie stanowi dnia ustawowo wolnego, to supermarkety, jak i drogerie w tym dniu rok rocznie są otwarte maksymalnie do godziny 14, choć wiele z nich zamyka się jeszcze wcześniej, najczęściej o 13.30. Rossmann z pewnością również będzie należał do tej grupy. Warto podkreślić, że Wigilia Bożego Narodzenia nie ma wpływu na godziny otwarcia drogerii, która podobnie, jak w standardową sobotę w zależności od położenia będzie dostępna dla klientów od godziny 7.30 – 9.00. Osoby chcące zrobić ostatnie drogeryjne zakupy, czy kupić prezenty będą miały taką szansę w godzinach porannych i dopołudniowych.

Do której jest czynny Rossmann w Wigilię 2022?

Klienci drogerii Rossmann mogą się spodziewać, że podobnie, jak w ubiegłych latach, również w dniu wieczerzy Wigilijnej w 2022 roku godzina zamknięcia w zależności od konkretnego sklepu będzie wahała się między 13.00, a 13.30. Aby zweryfikować tę informację, najlepiej udać się na oficjalną stronę internetową Rossmanna.

Fot. Główne: Warszawska róg Szerokiej w Tomaszowie Mazowieckim, w województwie łódzkim via Wikipedia, CC0

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Popularne wpisy: