Internet Symetryczny – co to jest?

Zacznijmy od tego, czym jest Internet Symetryczny. W skrócie SDI, oznacza dostęp do szybkiego Internetu. Jednocześnie w ramach usługi Twoja firma otrzymuje niezawodne i bardzo komfortowe w użytkowaniu połączenie z siecią internetową. Infrastruktura pracuje w oparciu o wydzielone łącza dla Twojego biznesu. W praktyce oznacza to, że nie współdzielisz ich z innymi użytkownikami sieci Plus. Dzięki temu zyskujesz bezpieczeństwo podczas połączenia, a także wysokie prędkości przesyłu oraz odbioru danych. Pozwoli Ci to bardzo szybko publikować firmowe materiały – również te sprzedażowe w globalnej sieci Internet, docierające do mnóstwa Twoich klientów. Jednocześnie każda operacja odbywa się przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa, również podczas kontaktów z partnerami biznesowymi oraz klientami.

Dlaczego warto zainwestować w Internet Symetryczny?

Duże firmy, przedsiębiorstwa oraz instytucje operują ogromnymi ilościami danych. To właśnie dla takich podmiotów kierowana jest usługa Internetu Symetrycznego w Plusie. Główną zaletą tego rozwiązania jest możliwość uzyskania niezwykle wysokiej jakości oraz prędkości pobierania i wysyłania danych – utrzymanej na tym samym poziomie w obu przypadkach. Może ona sięgać nawet do 10 Gbps. Jest to nieocenione podczas pracy nad wieloetapowymi projektami. 

Warto wiedzieć, że usługa Internet Symetryczny w sieci Plus jest objęta SLA, czyli Service Level Agreement. Ty i Twoja firma otrzymujecie gwarancję stałej dostępności usługi oraz w razie potrzeby natychmiastową obsługę serwisową. Zapewnij dla swojego biznesu szybkie, stałe i niezawodne połączenie z siecią internetową.

Internet Symetryczny w biznesie – korzyści w pigułce 

Internet Symetryczny dla Twojej firmy i biznesu przynosi wiele korzyści. Plus dokłada wszelkich starań, aby komfort pracy w sieci odbywał się na najwyższym poziomie. 

Co zyskasz?

  • Podłącz wszystkie oddziały stacjonarne w firmie oraz pracowników mobilnych w jeden system nadzoru.
  • Zyskaj ogromną przepustowość łącza. Gwarantowana przepustowość zostanie dostosowana do oczekiwań i potrzeb Twojego biznesu – nawet do 10 Gbps.
  • Poczuj brak ograniczeń spowodowanych zasięgiem. Usługa Internetu Symetrycznego w Plusie może być świadczona na terenie całej Polski, nawet w lokalizacjach o trudnej dostępności, bez infrastruktury telekomunikacyjnej.

Usługa Internetu Symetrycznego może zostać doprowadzona do Twojej firmy poprzez wykorzystanie sieci światłowodowej lub radiolinii w paśmie licencjonowanym oraz nielicencjonowanym. Dużą zaletą tej usługi jest gwarancja ze strony Plusa. Po pierwsze możesz liczyć na pełny monitoring sieci, 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Po drugie obowiązuje SLA (Service Level Agreement), czyli umowa o gwarantowanym poziomie świadczenia usług.

Artykuł zewnętrzny.

Archiwum: czerwiec 2023