Porady

Czy klocki LEGO są dobrym prezentem dla pracownika?


Ocena

Jeszcze do niedawna klocki LEGO stanowiły synonim dzieciństwa i długich godzin spędzanych na beztroskiej zabawie. Jednak w życiu większości młodych ludzi przychodził moment, że ulubione klocki wkładali do pudełka i chowali w czeluściach szafy wierząc, że być może w przyszłości się przydadzą. Dlaczego? Przecież od dawna psychologiczne poradniki głośno i wyraźnie wskazują, jak ważne jest pielęgnowanie w sobie wewnętrznego dziecka, przyzwolenie na małe przyjemności oraz oddawanie się w wolnym czasie czynnościom, które przynoszą relaks i ukojenie. Czy zatem klocki LEGO mogą być prezentem dla dorosłej osoby?

Coś dla tych, którzy lubią kwiaty

Kwiaty są z pewnością bezpiecznym i uniwersalnym podarunkiem. To także bardzo elegancki sposób docenienia obdarowanej osoby. Mają jednak zasadniczą wadę. Po kilku dniach więdną, trafiają do kosza, a po prezencie nie pozostaje żaden ślad. I tutaj pomocni okazali się twórcy Lego Creator. Zdaje się, że wyczuli bolączki tych, którzy chcieliby wręczyć bukiet kwiatów, ale wiedzą jak wątła jest trwałość takiego prezentu. Stworzyli serię zestawów zawierających okazałe bukiety i kompozycje kwiatowe, wyciągając tym samym pomocną dłoń w kierunku klientów. Ktoś lubi proste, skromne bukiety polnych kwiatów? Nie ma sprawy. A może orchidea w ozdobnej donicyDrzewko bonsai przynoszące szczęście domowi? Mnogość kolorów, faktur i gatunków roślin sprawia, że szansa na zadowolenie osoby obdarowanej znacząco wzrasta.

Dla fanów motoryzacji

A jeśli pracownik jest motoryzacyjnym maniakiem? Z pomocą przychodzą niezawodni twórcy LEGO Creator. Stworzyli imponującą serię replik starych, kultowych pojazdów. Fiat 500, Ford Mustang, Porsche 911, Vespa 125. Taki podarunek może zaowocować pasją kolekcjonerską, uzupełnieniem już posiadanej wystawy, jak również rozbudzić na nowo dawną sympatię do projektowania i budowania z klocków LEGO. Bez wątpienia okazała replika auta lub jednośladu zajmie honorowe miejsce na regale i będzie cieszyć oko nowego właściciela. 

Dla miłośników kina

Kilka propozycji znajdzie się także dla osób, które łączą w sobie pasję do klocków LEGO i kinematografii. Prawdopodobnie każdy zna ponadczasową produkcję w gwiazdorskiej obsadzie „Powrót do przeszłości”. Twórcy serii zadbali o to, aby na półce miłośnika tego filmu znalazł się kultowy Wehikuł czasu wraz z figurkami głównych bohaterów. Puszczają także oko w kierunku fanów „Pogromców duchów”. Prawdziwy fan nie pogardzi gadżetem w postaci zestawu zawierającego pojazd ECTO-1. Nie można zapomnieć o serii skupionej wokół takich filmów jak Harry Potter czy Gwiezdne Wojny. Miłośnicy tych produkcji mogą wręcz przebierać wśród zestawów przedstawiających najważniejsze sceny filmowe. 

Czy klocki są dobrym prezentem dla pracownika?

Jak widać klocki LEGO mogą stanowić doskonały prezent dla dorosłej osoby. A jeśli szef dobrze zna swoich pracowników, to bez trudu wybierze idealnie dopasowany do zainteresowań zestaw. Nie dość, że doceni współpracownika, okaże szacunek i wdzięczność, to jeszcze udowodni, że naprawdę interesuje się ludźmi, którzy otaczają go w pracy. Nie pozostaje nic innego, jak tylko dokonać wyboru właściwego produktu. Pomysł wręczenia zestawu LEGO w ramach prezentu wydaje się być wręcz znakomity i może trafić w czuły punkt oraz pobudzić do życia dawną sympatię do budowania. 


Zobacz też:
Subskrybuj MagazynPrzedsiebiorcy.pl
google news