Porady

Kiedy warto zainwestować w koszulki z logo firmy?

W niektórych branżach obowiązuje ścisły dress code, w innych pracownicy mają dowolność w wyborze swojego stroju, a jeszcze w innych swoje obowiązki zawodowe wykonują w odzieży firmowej. W niektórych sytuacjach koszulki z logo firmy przydadzą się bez względu na branżę.

Odzież firmową noszą w podczas wykonywania swoich zadań pracownicy sklepów wielkopowierzchniowych, kurierzy, a także kelnerzy czy fryzjerzy. Dzięki temu wyróżniają spośród klientów. Ponadto koszulki z logo firmy stanowią swego rodzaju reklamę. Logo zapada w pamięć klientów oraz buduje świadomość marki.

Nawet jeśli pracownicy nie używają na co dzień w odzieży firmowej, warto podarować im bluzy lub koszulki z logo firmy. Oto w jakich sytuacjach mogą się przydać.

Koszulki z logo firmy – kiedy mogą się przydać?

Podczas branżowych targów i konferencji zdecydowanie warto zaopatrzyć pracowników w koszulki z logo firmy. Taki strój pozwoli im wyróżnić się na tle innych uczestników wydarzenia oraz budować świadomość marki.

Imprezy okolicznościowe, wyjazdy integracyjne czy festyny to również doskonała okazja, by podarować pracownikom koszulki z logo firmy. Jeśli w takich wydarzeniach biorą udział osoby zatrudnione w innych przedsiębiorstwach, odzież firmowa pozwoli się wyróżnić. W przypadku gdy jest to impreza tylko dla pracowników jednej firmy, włożenie koszulek z logo umożliwi lepszą integrację.

Koszulki z logo firmy to dobry pomysł na prezent z okazji rocznicy zatrudnienia pracownika czy dodatek do świątecznej paczki. Jest to upominek praktyczny, z pewnością przyda się podczas uprawiania sportu, domowych porządków czy weekendowych spacerów. Koszulkę z logo firmy można również podarować stałym klientom lub kontrahentom w podziękowaniu za współpracę. Logo na koszulce pomoże utrwalić pozytywny obraz marki w ich świadomości i będzie reklamować firmę na zewnątrz.

Videodruk.pl przygotuje koszulki z logo firmy

Przygotowanie koszulek z logo firmy warto zlecić doświadczonym specjalistom. Firma Videodruk od ponad 30 lat zajmuje się znakowaniem gadżetów reklamowych, w tym koszulek. Na stronie videodruk.pl można wybrać jeden z wielu kolorów koszulek bawełnianych. Doświadczeni pracownicy przygotują wycenę on-line oraz wizualizację gratis, a w razie pytań i wątpliwości służą fachową poradą. Dzięki temu każdy przedsiębiorca może zamówić koszulki z logo firmy idealnie dopasowane do potrzeb swoich pracowników.

Nadruk na koszulkach nanoszony jest metodą sitodruku. Dzięki temu koszulki z logo firmy posłużą swoim użytkownikom przez długi czas w nienagannym stanie. Nadruk wykonany tą metodą nie spiera się szybko podczas prania. Jest też odporny na działanie promieni UV, nie blaknie pod wpływem słońca.

Alternatywną metodą nanoszenia nadruku na koszulki z logo firmy jest zastosowanie druku cyfrowego DTG. Metoda ta polega na bezpośrednim nanoszeniu farby drukarskiej na materiał. Wykonany druk nie jest wyczuwalny na odzieży, jak w przypadku sitodruku. Druk DTG daje również większe możliwości doboru odpowiednich kolorów.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Popularne wpisy: