Niezależnie od tego jaki biznes prowadzisz, zapewne używasz różnego rodzaju kartonów. Przydają się nie tylko do wysyłki produktów dla klientów, ale też do składowania towarów w magazynie czy do przechowywania dokumentów. Sprawdź jakie pudełka najlepiej sprawdzą się w Twojej branży i gdzie możesz kupić je w atrakcyjnych cenach.

Kartony klapowe z nadrukiem

Karton z nadrukiem to najnowszy trend na rynku e-commerce. Takie opakowanie to skuteczny nośnik reklamowy. Ciekawy element graficzny sprawi, że Twoja przesyłka wyróżni się spośród setek innych, dostarczonych w zwykłych, szarych kartonach. A przecież o to właśnie chodzi – o stworzenie wyrazistego wizerunku swojej marki. Co więcej, jeżeli uczynisz z pudełka małe dzieło sztuki, możesz spodziewać się, że jeden z klientów nagra video z unboxingiem, a tego typu treści cieszą się naprawdę dużą popularnością. Nadruk to także dobry sposób na zbudzenie pozytywnych emocji wśród klientów. Możesz umieścić na opakowaniu hasło „Dobrego dnia!” lub „Wszystkiego najlepszego” – takie komunikaty na pewno wywrą pozytywne wrażenie na kliencie. Nadruki mogą być różnorodne: grafiki, logo, hasła reklamowe, niebanalne zestawienia kolorystyczne, kody QR, informacje o ekologicznym składzie produktów lub zdjęcie zawartości. Tak naprawdę ostateczny efekt zależy od Twojej własnej wizji. Najlepsze jest to, że nie musisz mieć żadnych zdolności artystycznych. Graficy z tej firmy: https://kartony24.eu/  sami przygotują projekt według Twoich wytycznych.

Kartony na dokumenty

W każdej firmie trzeba gromadzić niezbędną dokumentację. Czasami takich dokumentów jest naprawdę dużo. Warto zainwestować wówczas w odpowiednie kartony do ich przechowywania. Możesz wybrać dedykowane pudełka do archiwizacji, które z powodzeniem zastąpią segregatory. Umieścisz je na półkach lub w specjalnych kartonach archiwizacyjnych dostępnych na tej stronie: https://kartony24.eu/pl/p/_Pudelko_przeprowadzkowe_na_dokumenty_ECO_-_25_szt./1670. Takie pudełka pomogą Ci uporządkować przestrzeń w biurze.

Zobacz także  Leasing – czy to rozwiązanie sprawdzi się w każdej firmie?

Kartony klapowe 5 warstwowe

Kartony klapowe pięciowarstwowe to synonim wytrzymałości i jakości. Wykonane są z tektury o fali EB, która dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo zawartości. Te pudełka sprawdzają się w przypadku pakowania szczególnie delikatnych lub szczególnie ciężkich przedmiotów. Dzięki wzmocnionym ściankom są odporne na nacisk, przedarcia i zgniecenia. Zyskujesz więc pewność, że towary dotrą do klientów w idealnym stanie. Pudełka pięciowarstwowe dostępne są w wielu rozmiarach. Wykorzystasz je do wysyłki sprzętów elektronicznych: komputerów, monitorów, tabletów, telewizorów, drukarek czy aparatów. Zapakujesz w nie także kosztowne dzieła sztuki, porcelanowe naczynia i zastawy stołowe.

Kartony klapowe na wymiar

Pudełko, w którym wysyłasz towary do klientów powinno być jak najdokładniej dostosowane do wymiarów zawartości. Jeżeli opakowanie będzie zbyt duże, przedmioty mogą obijać się o ścianki, a ponadto zmarnujesz wypełniacze. Wybór pudełek na stronach producentów opakowań jest tak duży, że najprawdopodobniej nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem odpowiedniego modelu. Jeżeli jednak wysyłasz rzeczy o nietypowych kształtach lub wymiarach, warto zlecić wykonanie kartonów na zamówienie. Wówczas zostaną one dostosowane do podanych przez Ciebie wymiarów. Kartony na wymiar to gwarancja idealnego dopasowania pudełek do wysyłanych przedmiotów.

Tanie kartony klapowe

Nie ma co się łudzić. Wytrzymały karton zawsze będzie nieco droższy niż ten wykonany ze słabej jakości surowców. Możesz jednak sporo zaoszczędzić, kupując w Internecie. Niektórzy producenci oferują atrakcyjne rabaty przy większych zamówieniach. Zniżka może wynosić nawet ponad czterdzieści procent, więc zdecydowanie warto kupować kartony online. Pamiętaj, żeby nie kierować się wyłącznie ceną, ale też jakością. Pudełka powinny być wykonane z kilku warstw tektury i najlepiej, żeby posiadały certyfikat FSC, poświadczający ekologiczny sposób produkcji.

Karton klapowy biały

Zamówienie opakowań z nadrukiem to skuteczny sposób personalizacji, ale istnieje jeszcze jedna metoda. Możesz wykorzystać białe pudełka i taśmę z logo swojej firmy. To bardzo proste rozwiązanie. Po prostu pakujesz rzeczy i tak jak zawsze, oklejasz karton taśmą pakową. Na zewnętrznej stronie taśmy będzie widoczny nadruk np. logo lub hasło reklamowe. Nie tracisz czasu na personalizację, ale wykonujesz dwie rzeczy jednocześnie: zabezpieczasz karton i tworzysz swoje firmowe pudełko.

Zobacz także  Czeka cię delegacja zagraniczna? O czym pamiętać przed wyjazdem?

Kartony klapowe to uniwersalny rodzaj opakowań, który możesz wykorzystać do wysyłki lub magazynowania niemal wszystkich przedmiotów. Pudełka klapowe z nadrukiem mogą ponadto stać się charakterystycznym elementem Twojej firmy. Zamów je w korzystnej cenie przez Internet.

Źródło grafiki: Kartony24.eu

karton klapowy