Zarobki

Ile zarabia Stuu na YouTube? Młody influencer może pochwalić się naprawdę imponującymi zarobkami!

1 minut(y) czytania

Stuart Kluz-Burton bez wątpienia podbija świat social mediów. To polski influencer angielskiego pochodzenia. Prowadzi równocześnie trzy kanały na YouTube o innej tematyce. Sprawdź, ile zarabia Stuu!

Wysokie zarobki influencerów przestały już zadziwiać. Życie w social mediach rozpowszechniło się na tyle, że ten sposób zarabiania jest coraz bardziej popularny. Na całym świecie YouTuberzy zarabiają ogromne pieniądze, które nie byłyby do osiągnięcia w normalnej pracy. Nie inaczej jest w Polsce. Mamy naprawdę świetnych i bardzo docenianych vlogerów, którzy nie mogą skarżyć się na swoje wynagrodzenie. Czy Stuart Kluz-Burton się do nich zalicza? Ile zarabia Stuu oraz na czym polega jego praca? Sprawdźmy to!

Kim jest Stuu, czyli Stuart Kluz-Burton?

Stuu zaczął publikować swoje filmy, jeszcze uczęszczając do jednego z najlepszych gimnazjów w Wielkiej Brytanii. Języka polskiego uczył się w polskiej szkole w Anglii. Aktualnie Stuart mieszka w Polsce, w Warszawie. Jego twórczość stanowią filmiki o grach komputerowych, treściach lifestylowych oraz żartach i wygłupach. Trzy osobne kanały zapewniają mu doskonałe źródło dochodu. Stuu posiada ponad 4 miliony subskrypcji. Zajął 3 miejsce w rankingu popularnych polskich youtuberów. Był też pierwszym gamerem w Polsce, który osiągnął milion subskrypcji. Ile zarabia Stuu? To może cię zszokować!

Ile zarabia Stuu?

Ciekawy i dobrze trafiony content na YouTube może przynieść ogromne zyski. Tak stało się w przypadku Stuu. Jeden z najbardziej znanych polskich YouTuberów nie może skarżyć się na niskie zarobki. Ile zarabia Stuu? Szacuje się, że miesięczne wynagrodzenie artysty kształtuje się na poziomie 7590 tysięcy złotych. To robi wrażenie! Warto dodać, że influencer tworzy także treści na innych platformach, takich jak TikTok, Instagram, etc.

Kliknij!
Ile zarabia sprzedawca? Przeciętne wynagrodzenie na stanowisku kasjera i sprzedawcy

Kariera w social mediach bez wątpienia może być źródłem świetnych zarobków. Nie jest jednak łatwo przebić się przez dużą konkurencję. To, ile zarabia Stuu aktualnie, jest wynikiem jego świetnej aparycji, pomysłowości i charyzmy.

Zobacz też:
Avatar
154 Artykuł(y)

o autorze
Jest księgową, ostatnio jej specjalizacją stały się zawiłości prawne Polskiego Ładu. Dodatkowo interesuje się finansami osobistymi.
Artykuły
Nasze propozycje
Zarobki

Na czym polega praca lektora filmowego? Ile zarabia lektor za użyczanie swojego głosu?

2 minut(y) czytania
Lektor kojarzy nam się z filmem, ale także ze szkołą językową. Która z tych profesji jest bardziej opłacalna? Ile zarabia lektor w…
Zarobki

To, ile zarabia Jeff Bezos, jest liczone w miliardach. Jak się zdobywa taki majątek?

1 minut(y) czytania
Ile zarabia Jeff Bezos – człowiek, który potrafi wykorzystać swoje wykształcenie, pasje i z odwagą realizuje swoje plany? Czy mogło mu się…
Zarobki

Wysokie standardy, prestiżowe miejsce pracy – ile zarabia stewardessa Emirates? Dlaczego tak trudno zdobyć tę pracę?

1 minut(y) czytania
Zawód stewardessy jest wyjątkowy, ale stanowisko w liniach lotniczych Emirates to coś znacznie więcej. Czy to styl życia i pracy, czy kwestia…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.