Zarobki

Ile zarabia izak i jakie są źródła jego dochodów?


Ocena

Aktywność w mediach społecznościowych może być bardzo dochodowa – dobrym dowodem takiego stanu rzeczy jest to, ile zarabia izak w ostatnich latach. Zainteresował cię ten temat? Jeśli tak, to zapoznaj się z naszym tekstem.

Izak to postać bardzo znana, jeśli chodzi o polskie media społecznościowe, w tym w szczególności YouTube oraz Twitch. Jest on znanym komentatorem w obszarze e-sportu. Do gier online, które w ramach swojej działalności komentował opisywany youtuber, należy m.in. Counter-Strike: Global Offensive. Jak się okazuje, popularność w kręgach miłośników e-sportu przekłada się na to, ile zarabia izak.

Ile zarabia izak, czyli kilka słów na temat wycieku danych

Przez długi czas zarobki osiągane przez tego popularnego streamera nie były przedmiotem dyskusji. Wiele w tej kwestii zmieniło się wskutek wycieku danych, który nastąpił w połowie 2021 roku. Efektem ataku hakerskiego było m.in. upublicznienie znajdującego się na platformie zestawienia zarobków osiąganych przez streamerów.

Kwoty, które wówczas upubliczniono (więcej informacji na ten temat można znaleźć m.in. na serwisie www.boop.pl), zostały uznane przez społeczność internetową za zbyt wysokie. Tak też okazało się w rzeczywistości – wszystko wskazuje na to, że opiewające na milionowe kwoty dane przedstawiały niesłusznie zawyżone wartości.

Ile zarabia izak? Co pokazał sam streamer?

Izak odniósł się do zaistniałej sytuacji podczas jednej ze swoich transmisji i pokazał poziom osiąganych dochodów. Dzięki temu fani mogli dowiedzieć się, ile zarabia izak. Z relacji tej wynika, że popularny komentator e-sportowy zarobił w okresie od września 2019 r. do połowy 2021 r. około 506 tysięcy złotych. Kwota ta jest nieco niższa niż dane pochodzące z wycieku (według tamtego źródła było to ok. 660 tysięcy złotych). Różnica najprawdopodobniej wynika z prowizji potrącanych przez platformę. Mimo to, dochody izaka wciąż są imponujące.

To jeszcze nie wszystko. Trzeba mieć na uwadze, że przez lata internetowej aktywności izak wyrobił sobie silną pozycję jako komentator w branży e-sportowej. Takiego atutu nie sposób przecenić. W takiej sytuacji można spodziewać się, że streamer otrzyma w przyszłości jeszcze bardziej dochodowe propozycje.


Zobacz też:
Avatar photo
417 Artykuł(y)

o autorze
Jest księgową, ostatnio jej specjalizacją stały się zawiłości prawne Polskiego Ładu. Dodatkowo interesuje się finansami osobistymi.
Artykuły
Nasze propozycje
Zarobki

Ile zarabia kierowca karetki w Polsce? Zarobki na stanowisku ratownika

Zarobki

Ile zarabiają streamerzy? Aż trudno w to uwierzyć! Ile można zarobić na Twitchu?

Zarobki

Ile zarabia pracownik socjalny? Praca asystenta rodziny. Sprawdź pensję pracownika MOPS!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *