Zarobki

Ile zarabia Ariana Grande? O takim wynagrodzeniu wielu jej fanów może tylko pomarzyć!

1 minut(y) czytania
Ocena

Ile zarabia Ariana Grande? Kiedy zaczęła karierę i jakie ma osiągnięcia? Dlaczego jest tak popularna i z czego wynikają jej zarobki? Odpowiedzi znajdziesz w tym artykule. Zapraszamy do lektury!

Ariana Grande to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w USA. Gwiazda zajmuje się też pisaniem tekstów i komponowaniem muzyki. Choć nie skończyła jeszcze 30 lat, to jej majątek przyprawia o zawrót głowy. Ta młoda kobieta ma miliony fanów na całym świecie. Chcesz dowiedzieć się, ile zarabia Ariana Grande i dlaczego jest tak popularna? Czytaj dalej.

Skąd wzięła się popularność Ariany Grande?

Zanim dowiesz się, ile zarabia Ariana Grande, poznaj bliżej życiorys tej gwiazdy. Karierę zaczęła w 2008 roku od udziału w wystawionym na Broadwayu musicalu pod tytułem „13”. Kolejne lata to role w telewizyjnych sitcomach i teatralnych musicalach. Rozpoznawalność zdobyła, grając w serialu „Wiktoria znaczy zwycięstwo”. Grande także śpiewała i komponowała ścieżki dźwiękowe do seriali. Jej debiutancki krążek „Yours Truly” ukazał się w 2013 roku. Kolejne płyty to „My Everything”, „Dangerous Women” i „Sweetener”. W sumie wydała dotąd 6 krążków i wszystkie są bardzo popularne.

Ariana Grande – fakty i ciekawostki

Piosenkarka i aktorka jest barwną postacią. Oto najważniejsze fakty o niej:

  • skomponowała utwór „All My Love” do filmu „Igrzyska Śmierci Kosogłos”;
  • zagrała dla prezydenta Obamy na koncercie w Białym Domu w 2014 roku;
  •  zaśpiewała po włosku utwór na płycie Andrei Bocellego;
  • ma na ciele ok. 50 tatuaży;
  •  jest wielką miłośniczką zwierząt, ma 9 psów;
  • ma ok. 155 cm wzrostu.

Ile zarabia Ariana Grande?

Ile zarabia Ariana Grande, skoro jest tak popularna? Już w 2020 roku szacowano jej majątek na 150 milionów dolarów. Szacuje się, że na jej konto wpływa około 200 milionów USD rocznie. Są to wpływy ze sprzedaży płyt, za udział w różnych programach telewizyjnych, ale też pieniądze z reklam i kanałów w mediach społecznościowych. Nic dziwnego, bo samo jej konto na YouTube ma ponad 51 mln subskrybentów.

Kliknij!
Ile zarabia kierowca autobusu? Dowiedz się, jak zostać kierowcą autobusu miejskiego i jakie są zarobki kierowców!

Ariana Grande to wokalistka, kompozytorka i aktorka z wieloma osiągnięciami i nagrodami, ale przede wszystkim osoba, której karierę śledzi mnóstwo fanów. Nic dziwnego zatem, że tak dużo zarabia.

Zobacz też:
Nasze propozycje
Zarobki

Ile zarabia radny w radzie gminy, powiatu i sejmiku wojewódzkiego? Od czego zależy wysokość diet radnych?

1 minut(y) czytania
Ocena Ile zarabia radny w radzie gminy, powiatu i sejmiku wojewódzkiego? Nie są to małe kwoty, zważywszy na to, że sesje rady…
Zarobki

Ile zarabia bibliotekarz? Czy jest to ciekawa praca?

2 minut(y) czytania
Ocena Ile zarabia bibliotekarz? Kwota jego wynagrodzenia nie budzi westchnień zazdrości. Z drugiej strony jest to stabilna i spokojna praca w „budżetówce”….
Zarobki

Ile zarabia Julia Wieniawa? Prześwietlamy zarobki młodej gwiazdy ekranu

1 minut(y) czytania
4.6/5 – (7 votes) Zarobki osobowości medialnych często pochodzą z wielu źródeł. Także na to, ile zarabia Julia Wieniawa, składa się kilka…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.