Ile zarabia Ariana Grande? Kiedy zaczęła karierę i jakie ma osiągnięcia? Dlaczego jest tak popularna i z czego wynikają jej zarobki? Odpowiedzi znajdziesz w tym artykule. Zapraszamy do lektury!

Ariana Grande to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w USA. Gwiazda zajmuje się też pisaniem tekstów i komponowaniem muzyki. Choć nie skończyła jeszcze 30 lat, to jej majątek przyprawia o zawrót głowy. Ta młoda kobieta ma miliony fanów na całym świecie. Chcesz dowiedzieć się, ile zarabia Ariana Grande i dlaczego jest tak popularna? Czytaj dalej.

Skąd wzięła się popularność Ariany Grande?

Zanim dowiesz się, ile zarabia Ariana Grande, poznaj bliżej życiorys tej gwiazdy. Karierę zaczęła w 2008 roku od udziału w wystawionym na Broadwayu musicalu pod tytułem „13”. Kolejne lata to role w telewizyjnych sitcomach i teatralnych musicalach. Rozpoznawalność zdobyła, grając w serialu „Wiktoria znaczy zwycięstwo”. Grande także śpiewała i komponowała ścieżki dźwiękowe do seriali. Jej debiutancki krążek „Yours Truly” ukazał się w 2013 roku. Kolejne płyty to „My Everything”, „Dangerous Women” i „Sweetener”. W sumie wydała dotąd 6 krążków i wszystkie są bardzo popularne.

Ariana Grande – fakty i ciekawostki

Piosenkarka i aktorka jest barwną postacią. Oto najważniejsze fakty o niej:

  • skomponowała utwór „All My Love” do filmu „Igrzyska Śmierci Kosogłos”;
  • zagrała dla prezydenta Obamy na koncercie w Białym Domu w 2014 roku;
  •  zaśpiewała po włosku utwór na płycie Andrei Bocellego;
  • ma na ciele ok. 50 tatuaży;
  •  jest wielką miłośniczką zwierząt, ma 9 psów;
  • ma ok. 155 cm wzrostu.

Ile zarabia Ariana Grande?

Ile zarabia Ariana Grande, skoro jest tak popularna? Już w 2020 roku szacowano jej majątek na 150 milionów dolarów. Szacuje się, że na jej konto wpływa około 200 milionów USD rocznie. Są to wpływy ze sprzedaży płyt, za udział w różnych programach telewizyjnych, ale też pieniądze z reklam i kanałów w mediach społecznościowych. Nic dziwnego, bo samo jej konto na YouTube ma ponad 51 mln subskrybentów.

Zobacz także  Ile zarabia astronauta? Jak zostać astronautą pracującym dla NASA?

Ariana Grande to wokalistka, kompozytorka i aktorka z wieloma osiągnięciami i nagrodami, ale przede wszystkim osoba, której karierę śledzi mnóstwo fanów. Nic dziwnego zatem, że tak dużo zarabia.

ile zarabia ariana grande