Zarobki

Ile zarabia Julia Wieniawa? Prześwietlamy zarobki młodej gwiazdy ekranu

1 minut(y) czytania
4.6/5 - (7 votes)

Zarobki osobowości medialnych często pochodzą z wielu źródeł. Także na to, ile zarabia Julia Wieniawa, składa się kilka przedsięwzięć firmowanych przez gwiazdę. Próbujemy wyjaśnić, na czym zarabia młoda aktorka i na jakie roczne pobory może liczyć. 

Osoby znane z pierwszych stron gazet i plotkarskich portali rozpalają wyobraźnię ludzi prowadzących zwyczajne życie. Za rozpoznawalnością i sławą z reguły podążają też duże pieniądze. W tekście postaramy się oszacować dochody jednej z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Sprawdzamy, na czym i ile zarabia Julia Wieniawa.

Kim jest Julia Wieniawa?

Zanim opowiemy o tym, ile zarabia Julia Wieniawa, warto przedstawić sylwetkę tej osobowości. Urodziła się w 1998 roku w Warszawie i już od najmłodszych lat przejawiała zainteresowanie aktorstwem. Największą popularność zdobyła dzięki występom w serialu Rodzinka.pl, gdzie wcieliła się w postać Pauli. Następnie grała w filmach pełnometrażowych, takich jak: „W lesie dziś nie zaśnie nikt” i „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”. Stale gra epizody w serialach i filmach, a także pojawia się w wielu reklamach. 

Ile zarabia Julia Wieniawa – zaglądamy do portfela gwiazdy

Według portali plotkarskich istnieją dwa najważniejsze źródła dochodu aktorki. Pierwszym z nich jest właśnie gra w filmach. Ile zarabia Julia Wieniawa na aktorstwie? Za jeden dzień zdjęciowy w ostatnich produkcjach z jej udziałem pobierała 5 tysięcy złotych. 

Drugie źródło jej dochodu to posty sponsorowane na Instagramie. Aktorka uznawana jest za bardzo wartościową gwiazdę, co potwierdza ponad 2 miliony osób obserwujących jej konto. Ile zarabia Julia Wieniawa na Instagramie? Jeden post sponsorowany to dochód w granicach od 10 do nawet 30 tysięcy złotych. Według specjalistów od SM, z tej działalności co miesiąc na konto celebrytki wpływa nawet 100 tysięcy złotych. 

Kliknij!
Ile zarabia ratownik na basenie? Czy na tym stanowisku można dobrze zarobić?

Działalność i zarobki gwiazd wzbudzają podziw, a także zazdrość. Należy jednak pamiętać, że to życie pełne wyrzeczeń i ogromu pracy, a także obarczone ryzykiem utraty popularności.

Fot. główne: Fryta 73 via Flickr, CC BY-SA 2.0

Zobacz też:
Avatar
375 Artykuł(y)

o autorze
Jest księgową, ostatnio jej specjalizacją stały się zawiłości prawne Polskiego Ładu. Dodatkowo interesuje się finansami osobistymi.
Artykuły
Nasze propozycje
Zarobki

Ile zarabia pracownik biurowy oraz co należy do jego obowiązków?

1 minut(y) czytania
Ocena Biuro kojarzone jest ze spokojnym, cichym i czystym miejscem pracy. Wiele osób właśnie w ten sposób wyobraża sobie swoją przyszłość. Specjalnie…
Zarobki

Marzysz o karierze w radiu? Zobacz, ile zarabia prezenter radiowy!

1 minut(y) czytania
Ocena Praca prezentera radiowego wiąże się z popularnością. Z tego względu wielu ludzi chciałoby uprawiać ten zawód. okazuje się jednak, że praca…
Zarobki

Czym się zajmuje i ile zarabia właściciel firmy budowlanej? Sprawdź!

1 minut(y) czytania
Ocena Posiadanie własnej firmy budowlanej to dobry pomysł na dochodowy biznes. Należy jednak pamiętać, że jedynie najlepsi osiągną w nim sukces. Sprawdziliśmy,…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.