Wśród sposobów na dodatkowy zastrzyk gotówki znajduje się pożyczka na raty miesięczne. Taki odstęp pomiędzy kolejnymi terminami spłaty pozwala z wyprzedzeniem zaplanować budżet domowy i przygotować środki potrzebne do opłacenia transzy. Co jeszcze sprawia, że pożyczka z miesięcznymi ratami jest wygodna i kiedy warto po nią sięgnąć?

Jak wygląda pożyczka na raty?

Zdarzają się sytuacje, w których pożyczka na raty może znacząco polepszyć Twoją sytuację finansową. Aby tak się stało, należy jednak pobierać kwoty dopasowane do indywidualnych możliwości, a także ustalić spłatę w dogodnym i realnym terminie. Popularnością cieszą się przede wszystkim te formy zapożyczenia, które można spłacać w systemie ratalnym z płatnością co miesiąc. Jakie zalety ma takie rozwiązanie? 

Zwykle budżet domowy jest zasilany nowymi środkami każdego miesiąca. To właśnie w takim harmonogramie najczęściej wypłacane są wynagrodzenia. Jeśli regularnie otrzymujesz pensję, pożyczka z ratami miesięcznymi będzie wygodnym sposobem na uzyskanie dodatkowego zastrzyku gotówki. Jedna płatność w miesiącu będzie wówczas łatwa do zapamiętania, dzięki czemu nie spóźnisz się ani nie ominiesz terminu płatności.

Ile można pożyczyć na raty?

Nieplanowane wydatki lub spełnienie długo wyczekiwanych marzeń mogą pochłonąć różne kwoty. To, ile można pożyczyć na raty miesięczne, zależy przede wszystkim od instytucji, z której się korzysta. Szeroki zakres środków oferuje Provident (dostępna w Provident pożyczka na raty miesięczne z RRSO 63,56%, warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik zdolności kredytowej konsumenta)– możesz zyskać nawet 15 000 zł i spożytkować je na dowolny cel! Pożyczona suma będzie rozłożona na takie miesięczne transze, w których z łatwością spłacisz zobowiązanie.

Pożyczka na raty – spłacaj przez Internet lub z gotówką bez wychodzenia z domu

Wygoda i prostota to coś, co wyjątkowo cenimy w czasach, gdzie każdy żyje szybkim tempem. Jeśli Ty również chcesz zadbać o swój komfort, możesz skorzystać z pożyczki na raty miesięczne, do której wniosek złożysz przez Internet. Cała procedura odbędzie się tam, gdzie jest Ci wygodnie – w domowym zaciszu, ulubionej kawiarni lub podczas podróży. Formularz wypełnisz online, a przyznane środki trafią na Twoje konto bankowe. 

Mimo zmieniających się czasów wciąż cenimy bezpieczeństwo i tradycyjne podejście do niektórych spraw. Dla takich osób znalazło się rozwiązanie w Providencie. Oferuje on pożyczkę nie tylko online, ale również w formie gotówki, która zostanie dostarczona pod Twój adres. Wystarczy, że wybierzesz taką opcję w formularzu, a Doradca przywiezie Ci pożyczoną kwotę. Co więcej, miesięczne raty również będą od Ciebie odbierane w formie gotówki!

Indywidualny doradca Klienta – wsparcie na każdym etapie pożyczania

Masz wątpliwości co do kwoty, jaką planujesz pożyczyć? A może potrzebujesz wsparcia przy doborze liczby miesięcznych rat? Wszystkie problemy i zawahania możesz skonsultować z indywidualnym doradcą Klienta w Providencie, który pomoże Ci dopasować pożyczkę do Twoich potrzeb i możliwości!

Artykuł sponsorowany

Archiwum: styczeń 2023