Porady

Organizowanie eventów – jak urządzić niezapomniane przyjęcie?

2 minut(y) czytania

Wszyscy cieszymy się z długo już wyczekiwanego powrotu do normalności. Chyba każdy z nas ma ochotę odpocząć od izolacji i cieszyć się wspaniałym towarzystwem innych osób. Czy może być ku temu lepsza okazja niż wystawne przyjęcie zorganizowane w pięknym otoczeniu? Już dziś zaplanuj swoje wyjątkowe przyjęcie!

Imprezy okolicznościowe – profesjonalna organizacja gwarancją sukcesu

Organizowanie eventów to bardzo poważne przedsięwzięcie. Dlatego też niewiele osób decyduje się na urządzanie imprez okolicznościowych we własnym zakresie. Jeśli chcesz, aby wszystko zostało dopięte na przysłowiowy ostatni guzik, warto rozważyć współpracę z profesjonalistami. Duże doświadczenie w przygotowywaniu wystawnych przyjęć zagwarantuje najwyższą jakość obsługi oraz organizację i spokój w tym wyjątkowym dniu. Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów i pozwól sobie na luksus spokojnego celebrowania niezapomnianych chwil, nie martwiąc się o szczegóły.

Zachwycająca lokalizacja jako pierwszy krok na drodze ku perfekcji

Chcesz poczuć się jak w bajce? Warto zacząć od wyboru lokalizacji. Za górami, za lasami… Tak zaczynają się najpiękniejsze opowieści. Hotel Hanza Pałac Wellness & Spa zlokalizowany jest u wrót Borów Tucholskich – jednego z największych w Polsce kompleksów starych lasów sosnowych. Znajduje się w przepięknym województwie kujawsko-pomorskim, znanym ze swoich przyrodniczych atutów. Wspaniałe otoczenie lasów sprzyja wypoczynkowi i relaksowi. Duże ilości pachnącego świeżego powietrza każdego wprawią w doskonały nastrój.

Kompleksowa obsługa eventów w eleganckim hotelu

Decydując się na zorganizowanie uroczystości okolicznościowej w hotelu, w pakiecie zyskujesz kompleksową obsługę. Hotelowa ekipa zadba o twój komfort i spokój ducha. Bez względu na to, czy będziesz urządzać wesele, komunię, czy chrzest, pomoże ci zaplanować całe wydarzenie od początku do końca i będzie czuwać nad jego przebiegiem. Dołoży wszelkich starań, aby to był idealny dzień.

Klimatyzowane sale bankietowe jako oprawa dla uroczystych eventów

Komfortowe sale bankietowe zapewnią piękną oprawę dla każdej uroczystości. Utrzymane w pięknej kolorystyce, nowoczesne pomieszczenia to idealne miejsce na duże i małe spotkania. Z powodzeniem urządzisz tam swoje wesele, przyjęcie komunijne, poczęstunek dla gości, czy wystawny obiad. W ofercie posiadamy zarówno sale odpowiednie dla większych eventów, jak i mniejsze, nastrojowe pomieszczenia, idealne do kameralnych spotkań w mniejszym gronie.

Konferencje – dlaczego warto je organizować w hotelu?

Hotel Hanza Pałac jest doskonałym miejscem do organizowania evetów biznesowych, takich, jak konferencje, zjazdy, szkolenia. Koordynator zapewni sprawny przebieg eventu, a nad oprawą techniczną będą czuwać sami specjaliści. Hotel dysponuje kilkoma zróżnicowanymi salami doskonałymi do tego rodzaju spotkań, dlatego każdy z pewnością znajdzie odpowiednie miejsce dla siebie.

Najpierw obowiązki zawodowe, następnie czas na relaks

Po skończonej oficjalnej części uczestnicy konferencji mają możliwość odprężenia się w hotelowej strefie wellness & spa oraz skorzystania z szerokiej oferty atrakcji w plenerze (m.in. parku linowego, wycieczek rowerowych, spływów kajakowych, ogniska). Taki sposób spędzania czasu pozwoli na lepszą integrację grupy i niezapomnianą wspólną zabawę.

Wizyta w Hanza Pałac będzie nawet dla najbardziej wymagającego klienta wspaniałym przeżyciem. Dokłada on wszelkich starań, aby zapewnić najwyższy komfort naszym gościom. Z przyjemnością zorganizuje twój event, który będzie niezapomnianym wydarzeniem.

Nasze propozycje
Porady

Jaką prędkość internetu wybrać?

2 minut(y) czytania
Prędkość internetu jest dla większości z nas jednym z podstawowych kryteriów wyboru, które bierzemy pod uwagę przy wyborze dostawcy usług sieciowych. Oczywiście, im jest ona wyższa – tym lepiej, chociaż nie zawsze warto stawiać na najbardziej atrakcyjną pod tym względem ofertę.
PoradyZarządzanie

Odpowiedzialność materialna pracowników – czego dotyczy i jak ją wyegzekwować?

4 minut(y) czytania
Odpowiedzialność materialna pracowników obowiązuje każdą osobę zatrudnioną w danym miejscu. Z artykułu dowiesz się, co należy do obowiązków pracownika, jeśli ten dopuści się jakiś uchybień. Dowiedz się, jakie są regulacje dotyczące obciążeń pracownika za szkodę. Przeczytaj!
PoradyKsięgowość

Podatki progresywne – czym się charakteryzują i czy warto według nich się rozliczać?

4 minut(y) czytania
Podatki progresywne i liniowe oblicza się w różny sposób. W poniższym artykule przybliżamy informacje na temat pierwszego typu. Czy warto rozliczać się w ten sposób i decydować na podatek progresywny? Wady i zalety przedstawiamy w naszym poradniku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *